Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek vagy várjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek vagy várjam meg, hogy ő lépjen?

Figyelt kérdés
Megláttam egy srácot egy hónapja kb. a munkahelyemen, nem együtt dolgozunk, de egy épületben. Állandóan szemeztünk és éreztem, hogy teszek neki, kiderítettem a nevét bejelöltem az egyik közösségi oldalon, visszajelölt, de semmi egyéb. Láttam ismét és kicsit furán nézett rám, erre vettem a bátorságot írtam neki levelet, hogy furcsálltam a nézését, és gondolom mivel nem is ismerjük egymást meglepődött, hogy bejelöltem! Azt a válasz kaptam, hogy örül neki ez már egy szép nap! Visszaírtam neki, azóta semmi válasz, láttam is egyszer de semmi! Akkor most mi van? Nem értem... Tetszek neki vagy sem??? Mit tegyek várjak, hátha történik valami, vagy lépjek én? Nem akarok erőszakosnak tűnni...
2011. jún. 8. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Látszik hogy tetszeni akarsz neki....


Én mindenesetre ugyanígy viselkedtem volna mint a srác veled + bókolás + beszélgetés + akár közös program ahogy épp belefér de ettől még nem akarok párkapcsolatot. Pusztán szeretek lányokkal lenni :)


Igazából nekem az a fura hogy ha egy srác mosolyog és mélyen egy lány szemébe néz, akkor a lányok jó része egyból "vajon tetszem neki???" kérdést teszi fel magában, pedig _szerintem_ teljesen természetes hogy egy férfi mosolyog egy lányra és szemezik vele. Szépek vagytok. Nem fogok nem rátok nézni, nem fogok nem a szemetkbe nézni csak azért mert az életem nem veletek képzelem el :)

2011. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja egyébként gyakorlati válasz:


Lehet félénk a csávó. Ha kell a félénk csávó, akkor kezdeményezz. Ha tudod kezelni az emberi kapcsolataid, akkor rossz nem sülhez ki belőle. (Ha nem kell félénk csávó, ne kezdeményezz.)


Ha nem félénk akkor meg nyilván nem akar tőled semmit. Nincs teendőd.

2011. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tetszik ha félénk a srác,de mit kellene tennem? Nem is beszéltem még vele soha..csak a levél váltás amiből kiszűröm,hogy tetszhetek neki!! Hogy kezdeményezzek...leginkább neten tudnék vele komunikálni..de mivel nem ír azóta...nem tudom nem e tart erőszakosnak ha imét ráírnék,de mit??
2011. jún. 8. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írj rá többet. Ha tetszel neki, akkor úgy is közeledni fog majd. Szerintem nem hülye az a csávó, hogy nem szűrte le h tetszel neki:)

Mosolyogj rá, ha köszöntök egymásnak, beszélj hozzá egy-két szót: pl. -szép ma az idő, ugye? vagy ilyen kis hülyeségeket.


27/N

2011. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* h tetszik neked*** ezt akartam írni:)
2011. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De olyan nehéz várni, és különben is meddig várjak??!! Már rég lépnie kellett volna... el vagyok keseredve... nem tudom, hogy gondolkoznak a 30 on felüliek :))) én 26 vok ő érett férfi már és nem akarok kislánynak tűnni!!
2011. jún. 8. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor próbálkozz be nála. Ha van önbizalmad és tudod venni a visszautasítást is. Csak vigyázz nehogy kihasználjon. Nekem gyanús az olyan pasi aki nem kezdeményez. Nem hiszem el h kellenék neki, magamat meg nem akarom másra ráerőszakolni.

26.L

2011. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!