Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik ilyen hülyén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen hülyén?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, aki mindig mögém ül be vagy mellettem lévő padba,előreenged az ajtónál (volt,hogy külön odarohant,hogy kinyissa nekem az ajtót),meg lehurrogja azt a fiút, aki nem enged előre.

Viszont mikor írok neki(vagyis válaszolok a levelére),akkor nem ír vissza.Ezek után én már nem szoktam neki köszönni.Nem tudom miért nem ír,ha mindig a közelemben van?

Volt,hogy hívtam közös programra,nem jött.Házit kértem,nem adta(2x történt meg) oda,de bezzeg,mikor nem kérem,akkor magától felajánlja...Nagyon nem normális viselkedés szerintem,már elegem van belőle,de azért érdekel,hogy mi áll a háttérben?


2011. jún. 8. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szakadozik nála a net.
2011. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szakadozik,nem akar válaszolni.Volt,hogy hívtam közös programra, a legjobb barátja írt,hogy nem túl lelkes a dologtól.Na szóval ennyi,megértettem,csak akkor nem tudom mire fel a többi dolog?Ha nem bír,akkor ne üljön a közelembe!
2011. jún. 8. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt poénnak szántam...

http://www.youtube.com/watch?v=7yywPpPRxKY

Viccet félre téve, ne küzdj érte, inkább azt bizonygasd, hogy ha nem akar veled lógni, az az ő vesztesége... Kéresd magad egy kicsit. Sőt nagyon.

2011. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok amúgy tőle semmit olyan értelemben(párkapcsolat),csak megérteni,hogy mi van vele.Egyszer még első évben poénkodtak,hogy tetszik-e nekem a srác,de nem válaszoltam rá semmit.Azóta kicsit hülyén érzem magam a környezetében,mert nem tudom,hogy azért kérdezték,mert bejövök neki vagy mert azt hiszik,hogy nekem bejön ??? És ha mondjuk én nem jövök be neki,akkor fél,hogy nekem bejön?? Ez sose derült ki,mert kínos a téma,mert ha bejövök neki,és kiderül,hogy nekem ő nem jön be,akkor ciki évekig egy osztályba járni.
2011. jún. 8. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, akkor miért nem szarod le egyszerűen? Amúgy merő kíváncsiságból hány éves is ez a gyerek?
2011. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha nem akarsz tőle semmit, akkor miért a randizás szekcióba írtad a kérdést?
2011. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért írta ide, mert valójában még ő sem tudja, hogy akar-e tőle valamit, de tuti nem közömbös a srác neki.
2011. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
18.Na tudtok érdemben is hozzászólni?
2011. jún. 8. 18:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és ne találgassatok már,hogy én akarok tőle valamit.
2011. jún. 8. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!