Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha iszonyú hülyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha iszonyú hülyén viselkedik? Kérlek olvassátok végig, kíváncsi vagyok a véleményekre.

Figyelt kérdés
Párom elment több hétre egy olyan haverjával, aki szerintem sokszor nagyon rossz hatással van rá, és mások szerint is iszonyatosan barom módon tudnak viselkedni, ha én nem vagyok a közelben. 4 napja vannak távol, de minden nap kocsmáznak, ma egy 15 éves kislányt itattak le mert a haverja be akarta fűzni. Párom mesélte, hogy a lánynak van pasija, de ő neki erre azt mondta, hogy az nem jelent semmit, attól még lehet kavarni, mindezt hogy a haverja malmára hajtsa a vizet. Hétvégén mennek egy helyi szórakozóhelyre és bár a párom azt mondta, hogy nem kell aggódnom azért bennem van a félsz. Mostanában ha beszélünk mindig italosak (már most négykor) és egyszer nem lehet vele normálisan beszélgetni, nagyon f@szul viselkedik. Ez annyira taszító, félek, hogy mi lesz ennek az időszaknak a vége... Mindketten ugyanarra az egyetemre járunk, egyébként egy nagyon kedves fiúról van szó, akivel tökéletesen megvoltunk és nagyon szeretjük egymást. De most gyomoridegem van ettől az egésztől, és legszívesebben átaludnám, vagy nem is beszélnék vele.. Telefonon nem akarok vele veszekedni. Ilyenkor mi a teendő? Próbáljak kedves lenni, hogy legalább ne én legyen a gonosz boszorkány akivel minden nap beszélni "kell"? Meg most úgyis a hülye haverja hatása alatt van, talán majd megbeszélhetném vele ezt ha hazajött és észhez tért? Bőghetnékem van tőle, de balhézni semmiképpen nem akarok telefonban, nehogy pont emiatt csináljon hülyeséget. Szerintetek? Ugye legyen eszem és maradjak nyugodt? Vagy menjek utánuk a hétvégén? Még ez is megfordult a fejemben, mert ez egyszerűen kiábrándító... El vagyok keseredve. Még másfél hétig kéne ezt elviselni..
2009. jún. 25. 16:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és lemaradt, hogy huszonévesek vagyunk, már majdnem egy éve együtt..
2009. jún. 25. 16:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
en utanna mennek hetvegen az bisztos egy kis meglepi nem is szolnek neki hogy megyek,a parod haverja meg egy nagy bunko paraszt egy 15evest leitatni,de az is kis naiv liba mert hagyta magat leitatni,de miert mentek el egyutt a haverjaval milyen dolgot csinalnak egyutt hogy egyutt kellett elmennyenek?en nem hagytam volna hogy evel a bunkoval mennyen el a parom es meg lehet hogy rosszba viszi az en paromat is,bar ketton all a vasar de akkor is az ordog soha nem alszik,en bisztos hogy utanna mennek,telefonba ne cirkuszolj de menny utannuk
2009. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Áh az utána menetel kilőve, csak egy elkeseredett gondolat volt... Nem akarok hlye hisztis pics@ barátnő lenni. Ő igazából utálja, hogyha a nyakára növök, meg nagyon tiszteletben tartjuk egymás személyes szabadságát. Egy egyetemi dolog keretében vannak most "összezárva" és végülis ki vagyok én ahhoz, hogy megmondjam, kivel mehet? Nálunk a tiltás tabu dolog, nincs olyan h megtiltok neki valamit. Még ha ez a haver egy f@sz is, ha barátok akkor ez van, el kell fogadjam, ő előbb volt mint én ha úgy vesszük... És tudom, hogy ha hazajön akkor helyre fog rázódni. Csak hogy éljem most túl hogy ennyire barom és kiábrándító? :(
2009. jún. 25. 16:25
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Én nem olvastam végig, de szívesen öszefutnék a pacekoddal és a sz@rt is kiverném belőle! Mi az, hogy egy 15 évest itattnak le, hogy megrakhassák? Dobd a francba! Ha meg most ilyen, később sem valószínű, hogy változni fog, jobb ha minél előbb elfelejted. Ja írhatsz e-mailt meg küldhetsz róla fotót, hogy ne felejtsem el szájbaverni, ha találkozom vele véletlen.
2009. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Őt nem érdeklik a kislányok... Viszont pont ez az egészben amitől bőghetnékem van, hogy ő nem egy ilyen tapló f@szfej... De egyszerűen hihetetlen, hogy ez a haverja mennyire megváltoztatja a viselkedését. Amúgy egy seg_gfejről van szó, aki semmit és senkit nem tisztel, és én nagyon nem szeretem őt. Egyre jobban el vagyok keseredve. Nem szakítanék emiatt... Mert egy ilyen rossz barát rosszabb lehet mint a drog, sokkal nagyobb baromságokra veheti rá. De ez egyszerűen rémes..
2009. jún. 25. 16:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

MOst lehet hogy sokan meg fogtok kövezni de:

Csináltunk már mi is hasonlót (habár nekem nem volt b.nőm), szóval szerintem.........:

A "pia és a p.na nagy úr" jőleg egyszerre, hát ha szegény kiscsajt közösen itassák le, szerintem közösen is mennek rajta végig....... főleg ha ki vannak éhezve.

Talán utána mehetné és a hétvégét eggyüt tölthetnétek, de ha ez ki van zárva akkor nem tudsz mit tennil.

Beszélj vele mégegyszer, ne kiabáljatok, és bízz benne.

2009. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Előzö v.ok 18/F
2009. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, jobban nem érzem magam tőlük. Abban teljesen biztos vagyok, hogy ő egy ujjal se ért volna a kiscsajhoz. Ha ez lett volna a cél, el se meséli, és egyébként is ismerem már ennyire... Na mindegy, lehet tényleg utánuk megyek... Köszönöm, és várom a többi választ is
2009. jún. 25. 16:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb találkozzatok és beszéljeték meg.
2009. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Semmiképp ne menj utána és sztem ne is hívogasd, mert csávók nem nagyon szeretik, ha ketrecbe zárják! Muszáj kibírnod ezt a kis időt, és próbálj meg nem idegeskedni. De ha hazajön, akkor mindenképpen beszélj vele, h. neked ez nem túlzottan esik jól, h. haver előtt mindig játsza magát. Persze ha meg kiderült, h megcsalt, akkor egyértelmű. De bízz benne és menj el inkább te is b.nőkkel szórakozgatni, minth. idegeld magad!
2009. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!