Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány félreérthetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány félreérthetetlen jeleket küld egy fiúnak, hogy tetszik neki és a fiú nem lép, az azért van, mert nem érdekli a lány, vagy mert annyira félénk?

Figyelt kérdés

Úgy értem,sokszor olvasom/hallom,hogy a fiúknak félreérthetetlen jeleket kell küldeni,mert van,amelyikük olyan félénk,hogy csak akkor mer lépni,ha biztos benne,hogy nem utasítják vissza.De ha a lány már a tudtára adta,hogy tetszik neki a fiú és az mégsem lép,az azért is lehet,mert még mindig fél a visszautasítástól,vagy nem érdekli a lány?

Bocsi,hogy ilyen hosszú lett és hogy 2x írtam le a kérdést,csak úgy éreztem,muszáj részletesebben kifejtenem.

A válaszokat előre is köszi. :) 17/L


2011. jún. 8. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A két nem máshogy-máshogy gondolkodik. Lehet, hogy ami neked félreérthetetlen, neki nem az. Ha odamész hozzá, és megmondod neki...na talán azt nem fogja félreérteni:)

Azonban erre mégsem biztatlak, tegye meg ő a többit, ha érdekled.

2011. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bix ***** válasza:
100%

hát nem tudom. nekem ha kell egy lány akkor lszrom hogy küld e jeleket vagy nem... ha küld akkor egyértelmű, de pl nekem a könnyű préda soha nem jött be, hagytam már ki lányt azért mert túlságosan "kijátszotta a lapokat" már a randik előtt... így nem volt izgalom. hogy a mai fiatalok ennyire félénkek hogy a csaj kell szép lassan felszedje őket... szánalom.


egyébként meg sanszos amit írsz. de egy biztos ha nem keltetted fel az érdeklődését akkor fölös nyomulni rá. ha akar valamit úgyis odamegy, ha nem akkor béna...

2011. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

"Ha egy lány félreérthetetlen jeleket küld egy fiúnak..."


Az egyetlen dolog, ami félreérthetetlen, ha odamész hozzá, és megmondod neki a frankót.


Ez van, mi férfiak ennyire buták vagyunk, hogy csak a világos szóból értünk.

2011. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az elég gáz,ha egy pasi csak abból ért,hogyha odamész hozzá és megmondod neki a frankót...Mert vannak olyan pasik is,akik nem várják meg míg egy csaj odamegy,hanem ők mennek oda...Mondjuk ez biztos típusfüggő. :) Köszi az eddigi válaszokat! :)
2011. jún. 8. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj oda hozzá!


Túl könnyű így a pasinak! Minden nőnek már lassan udvarolnia kell, felajánlkozni, hogy a pasinak már semmijét se kelljen megmozdítania egy nőért?


Én egy ilyen esetben sem tettem semmit! Ha neki nem elég az, hogy kedves vagy vele, meg félreérthetetlen jeleket adsz, akkor vagy EGY HÜLYE BALEK vagy NEM AKAR TÉGED.


Nincs több verzió. egy férfi igenis udvaroljon!


Lassan már mi nők fogjuk megkérni a pasik kezét is?

(azt már nem ugye???)


27/N

2011. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán azért nem merünk közelíteni, meg udvarolni, mert visszautasítás alatt sok nő (nagy tisztelet a kivételnek) a másik sárba tiprását és megszégyenítését érti... Ha ti nem ilyenek vagytok, akkor zárójeles rész, és sajnos ti is megszenveditek a kevésbé rendes társaitok viselkedését.
2011. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy van. Attól még, hogy nektek egyértelmű, hogy elfordultok 20 fokos szögben, arrébb teszitek a bal lábatokat, még nem biztos, hogy leesik nekünk, mit akartok.

Mert ez minden csak nem egyértelmű.

2011. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

19:56


Majd udvarolunk, ha megérdemlitek.

2011. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell, hogy kezdeményezzek egy lánynál, de talán azért van így, mert vak vagyok ezekre a jelekre. Akkor vagyok bajban, mikor már tovább kellene lépni. Ezen a ponton várom el az egyértelmű biztatást.

Nem vagyok félénk, csak nem veszem a jeleket.

2011. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!