Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin mit hogyan csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mit hogyan csináljak és mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó , hogy találkozni fogok jövőhéten csütörtökön egy lánnyal és hát mivel nem akarok nyomulósnak tünni de azért éreztessem vele, hogy kedvelem. És egyéb bevált de hasznos és figyelmes praktikákat várok ami lenyügözi őt de mégsem eget rengetöen nyomulósnak tünik.



A válaszokat elöre is köszönöm !!!


2011. jún. 9. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda, mond ki amit gondolsz, tedd amit amit jónak látsz.


Tudom nem mondtam semmit, de ha majd visszanézel a sikeres kapcsolataidra, akkor ennyiben össze lehet őket fogalni.


Mondhatnám az ősember is becsajozott, pedig nem se net, se mobil, sőt, akkor is becsajozott mikor még beszélni sem tudtak :)

2011. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Smartguy86 ***** válasza:

Hagy a faxba a praktikákat! Most téged szeressen, vagy egy egész stábot, aki itt összerakja neked a randit, mint valami stylist??


Ne játszd meg magad, az a legrosszabb, amit tehetsz. Légy önmagad, legyél őszinte! És a nyomulás nem BAJ!!! A lány dolga, hogy visszautasítsa a nyomulást, a férfi dolga meg az, hogy ezek ellenére tovább nyomuljon. Nem kell egyből letépni róla a szoknyát, de azért a kezét megfoghatod, vagy megcsókolhatod az első randi után. Ha nem engedi, az se baj, majd legközelebb! De ha jól érzi magát veled, kizárt hogy nem engedi meg!!!

2011. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért azt jó lenne tudni hány évesek vagytok, és mennyire tapasztaltak. Mindenesetre legyél verbálisan merész, fizikálisan kicsit visszafogottabb. Beszélgethettek sikamlós témákról, látni fogod, mennyire vevő erre, de lehetőleg ne taperold le helyből. (Hacsak nem várja el.)
2011. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legyél laza, természetes, kedves, vicces. A lányok szeretik, ha megnevettetik őket, és egy kis humortól mindkettőtök feszültsége oldódik. :)


Előre találd ki, hogy hová akarod elvinni, de azért kérdezd meg tőle, hogy van-e kedve hozzá.


Hívd meg valamire (fagyi, üdítő, capuccino, stb.), de toronyórát lánccal ne vegyél.

Legyen alternatívád az időjárással kapcsban: lehet, hogy aznap dögmeleg lesz, szóval nem jön majd be a hosszú séta, de akár eshet is (akkor aztán odalesz a frizurája meg a sminkje, amin órákig dolgozott a randi miatt.. :) Szóval találj ki valami fedett pályás dolgot is.


Ha a helyzet adja magát, bátran fogd meg a kezét (akárcsak egy-két pillanatra beszélgetés közben), de legalábbis érintsd meg, simítsd meg a haját, arcát, aztán figyeld a jelzéseit, tetszik-e neki.


ja és viselj valami jó kis nyári inget, és egy kevéske pasis parfümöt. A cipőt, körmöd legyen makulátlanul tiszta! :)


jó randizást! :)

2011. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utlsó nagyon hasznos amugy én 18 ö 15 de minden téren érett meg hogy is mondják engem nem a f*rkam hajt hanem az érzelmeim tehát meg nem nem várja el hogy a ruhát le szedjem rola szóval nincs ezen a résszel. Annyi hogy Ő kicsit tapaztaltam mert eddig nem igazán sikerült megismernem olyan lányt aki nem arra megy h ussz a pénzben meg a többi hanem önmagamért kedvel. A csók résszel viszont csak annyi a gond ,hogy Ő tapasztalt én nem.
2011. jún. 9. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!