Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszeretném csókolni a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszeretném csókolni a lányt a harmadik randin. Mikre figyeljek oda? 17F

Figyelt kérdés
Ez lesz a harmadik randink, megyünk fel a várba Budapesten. :) Ám eddig csak puszi volt a végén. De szerintem már ő is szeretne egy csókot most. Kérlek, adjatok tippeket, mikre figyeljek majd oda! Honnan tudhatom majd hogy csókot szeretne? Mikről beszélgessünk hogy meglegyen a hangulat egy csókhoz? Nem gond, ha a cégén az elbúcsuzásnál csókolom meg? És ha a végén nincs hangulat a csókhoz, még megpróbálhatom a dolgot, nem? Hogyan csinálhatok hozzá neki kedvet a dologhoz? Köszi a válaszokat!
2010. júl. 3. 07:37
 1/2 anonim válasza:
szia ezen ne stesszelj az jön magától. de valami olyan témáról beszéljetek ami mind kettőtöket érdekel annyira hogy tényleg jót lehessen beszélgetni szerintem az jó ha a végén csókolod meg nézz a szemébe és sztem tudni fogod akarja-e vagy sem de csak kedvesen lágyan mikor megcsókolod ne támadd le hanem lassan hajolj hozzá és csak egy csók legyen ha ő még akar tuti hogy lépni fog de hagyd hogy ő is vissza csókoljon ha akar. szerintem nem lesz gond. sok sikert.
2010. júl. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A csók majd jön magától, ha a szituáció úgy hozza. Ne stresszelj, nyugi van. Érezni fogod, mikor van itt az ideje.
2010. júl. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!