Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az udvarlóm (aki egyben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvarlóm (aki egyben a volt szerelmem is), akivel most 2hónapja kavargatunk, a múlt hétvége óta (ami csodás volt) furán viselkedik. Ma is találkozunk, milyen legyek vele? Hogyan csábítsam el (újra)?

Figyelt kérdés
isteni volt a múlt hétvége, szeretgetett, meg minden, de most a héten fura volt, mer minden nap órákat szoktunk beszélni most meg a hét alatt 6 mondat kb.....el akarom csábítani, hogy nagyon kelljek neki? mi kell ehhez? (a szép külső stb az alap)
2009. márc. 20. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkapott, és ennyit akart.
2009. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem is feküdt le veled,lehet úgyérzi,hogy már nem kell güriznie,és azért.Vagy mégse kellesz neki.:S
2009. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem feküdtem le vele...de kb ien legjobbbarát szinten is jóba lettünk
2009. márc. 20. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Furcsán hangzik, de ha valakit meg akarsz kapni, akkor el kell löknöd magadtól (persze nem az ismerkedés elején, hanem ha úgy érzed, hogy bejössz neki, de hanyagol). Ha úgy érzi, hogy elérhetetlen vagy, akkor a fene fogja enni érted. Én mindig ezt teszem és az esetek 99%-ban én jövök ki győztesen. Csak gondolj bele, ha egy pasi tetszik neked, de visszautasít, vagy tartózkodik tőled, akkor annál inkább akarod. Ilyenek az emberek. Ami ott van az nem kell, ami nincs azért élnek-halnak
2009. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!