Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem, mi lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú. Amikor kettesben vagyunk, tök jól elbeszélgetünk, de amikor ott van a többi lány osztálytársam vagy az ő osztálytársai, akkor velük beszélget, engem jóformán észre se vesz, hozzám se szól. Mikor odafordulok hozzá, belenéz a szemembe kb 2 mp-re, aztán elfordul. Ma én meg az egyik lány osztálytársa tovább maradtunk az osztályban, a srác meg kiment. Aztán visszajött, és kérdezte, láttuk-e a csajt, aki épp jött ki az osztályból. A fiú kérdezte tőle, hogy szia szivem, gyalog mész haza? Meg suliban is becézgeti, ahogy a szerelmesek szokták egymást. Meg szinte bármit megenged neki. De közbe velem is flörtölget, meg kedves hozzászólásokat mond. Kicsit visszahúzódó vagyok, lehet, hogy csak sajnálatból mond dicséreteket?! És attól, hogy a lányt "szivemnek" hívta, biztos, hogy járnak?! Az udvaron mikor jöttek, közel mentek egymáshoz, d enem fogták egymás kezét (hazafelé) Nem tudom, mi lehet ez. Lehet nekem itt esélyem vajon...?. Annyira már nem tetszik a fiú, ez miatt, csak azért, mert helyes.
2011. jún. 9. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Amiket elmondtál, abból arra lehet következtetni, hogy neki az a másik lány tetszik. Te is szimpatikus lehetsz neki, de ne számíts többre. Ne kenődj el, van még sok helyes srác.
2011. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, ez észrevehető. De az a lány minden 2. fiút ölelget, meg minden. Szóval elég érdekes, nem tudom. Már nem tetszik annyira, csak kinézetre... Eddig a belsője miatt tetszett...
2011. jún. 9. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!