Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oh. Nem értem, szerintetek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rudg kérdése:

Oh. Nem értem, szerintetek mi lehet a baj? 15 vagyok, de msotanában nagyon nicns semmilyen komoly kapcsolatom, még nem csókolóztam, pedig szeretnék :S :S mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Légy türelmesebb.
2011. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
OKé, köszi, de tudod msotmár néha olyan jó lenne ha lenne mellettem valaki, aki tudnék ölelni stb :)
2011. nov. 11. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Légy mindig csini kedves és mosolyogj!Hidd el beválik!:-)
2011. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ilyenkor egy plüsi is megteszi XD
2011. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezzel két baj van :S hogy még szerintem sem nézek ki jól,

2; Nincs kinek plüssöt adni, mert minden csajszi csak azt mondja hogy nagyon jó barátok vagyunk :S

2011. nov. 11. 17:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Pont ezért légy kedves és kitartó jah és udvarias...

Most esett le hogy fiú vagy.:-)

pl engedd előre vedd le a kabátját...

2011. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bocs azt hittem lány vagy...

ezesetben egy olyan lányt válassz aki talán nem a fénylő 10-es de jeleket ad h szeret vagy legalább is h tetszel neki.

ami meg a plüsit illeti az ölelgetni jó(lánynak)

2011. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne is akard ezeket még. Nekem meg is volt, jo volt vele, de most a szakitás k.urva nehéz. :( jobb lett volna ha bele se megyek a kapcsolatba, mert ugyis ilyen korban pár honap után csalodás a vége. Bulizz, haverkodj, dugj meg pár csajt, de szerintem ilyen korban ne akarj komoly kapcsolatot. 15/F
2011. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy hova valósi vagy?
2011. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én csak tavasszal leszek 15 éves. De még soha nem volt semmilyen komolyabb kapcsolatom. Csók se volt. Sőt puszi is csak egyszer volt arcra. Kb én is így állok, mint te. Ha akarsz írhatsz privit.:)
2011. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!