Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kb. hány évesen kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. hány évesen kellene meglenni az első csóknak? és haggyuk hogy a fiú csókoljon előszőr vagy a lány?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hány évesen, ez nem korhoz kötött, hanem személyhez :P Én mind1 h ki csókol először...
2011. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Anyukád kérdezted már?
2011. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
miért ilyen dogokat nem beszélek vele nem szeretek ilyenről beszélni a szüleimmel
2011. jún. 9. 17:44
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nincs előírva ilyen. Van aki 25 évesen csókolózik először (én).
2011. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig a szüleid azok (a testvéreid mellett talán) akik mindig szeretni fognak és elfogadnak minden hibáddal és hülyeségeddel együtt! Ha ezt nem is mondják ki... Majd szülőként tudni fogod :)

Nyilván nem kell mindent az orrukra kötni, de azért 1 szavazati jogot adj nekik is a kérdéseidben, hiszen egyedül nekik köszönheted hogy... élsz!

2011. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez kortól független. Van akinek előbb, van akinek később jön. Mindkét nembeliek, már gyermekkoruk óta foglalkoznak a gondolattal.

Az, hogy ki kezdeményezzen, az konvenció. Ugyan úgy, mint az ismerkedésnél, általában a fiú szokta, de egyáltalán nem kötelező. Sőt.

2011. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem korfüggő sztem
2011. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szégyellem kicsit h túl korán volt az első de én 11 évesen smároltam elősször...mostmár bánom. jó volt meg minden, de korai :(( sztem 13tól már lehet :)

teljesen mindegy ki kezdi, de csak akkor kezdjen a lány, ha a fiú olyan, h nem veszi rossz néven. Sok szerencsét :)

2011. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
13-20
2011. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) csak aza baj h nincs senkim pedig van jelöltem egy 8.os meg egy elem eggyosztályba járó 5. es :S:S
2011. jún. 9. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!