Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gigike2225 kérdése:

Miért van az, hogy a fiúk nagyrésze csak a ribi lányokat veszi észre és a többi lány meg háttérbe szorul? Mit tegyek, hogy észrevegyenek?

Figyelt kérdés
Mert én a normál kategóriba tartozom és engem észre se vesznek,csak cigányok szólogatnak be,pedíg a lányok szerint nem vagyok csúnya...
2011. jún. 9. 20:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A lányok mindig azt mondják egymásra, hogy "Én csúnya vagyo, te sokkal szebb vagy." Nem szabad nekik hinni.


Én is átlagos lány vagyok. Mégis észrevett a barátom, akivel már 6 hónapja együtt vagyunk. :)

2011. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
És miért van az hogy a lányok csak az ilyen ótvar buz1 vasalt hajú/vagy discos köcs'o'göket veszik észre, és a többi fiú háttérbe szorul?
2011. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez is butaság 2. hozzászóló!


Az én barátom nem b*zi, nem vasalt hajú, nem a térdén hordja a nadrágját. EGyszerűen csak kedves velem, vicces, jóképű és vékony testalkatú. Pont ahogy szeretem. :)

2011. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kedves fiú én a mamam nevébe és még pár ember nevébe beszélek:1.szempont ne legyen dagatt ez má jó pont és azé legyen helyes,de ha közbe,egy bunkó barom,akk elvan cseszve az egész,de,ha szted nem vesznek észre akk msnem:citromocska1998@citromail.hu
2011. jún. 9. 21:07
 5/21 A kérdező kommentje:
Bocsi az magam nevébe
2011. jún. 9. 21:08
 6/21 anonim ***** válasza:

Azért mert a ribancok kirakják amijük van, ezzel vizuális kulcsingert szolgáltatva a férfinak, ami mágnesként odavonzza a tekintetüket Pl: feltűnő dekoltázs, szép lábak miniszoknyában stb...

Ha te is azt akarod h észrevegyenek, akkor neked is meg kell mutatnod h mid van. És akkor rád ugranak azok a fiúk akik rojtosra kúrnák a kis puncikád, de másra nem kellenél nekik. Ha szerető társra vágysz akkor nem kell k u r v a ként kinézned.


21:01


Jóvan persze a te barátod, meg még van pár kivétel de az esetek 80-90%-ára igaz amit 2. írt, úgyhogy nem butaság. Ilyen arányok mellett az általánosítás helyénvaló, mindenki tudja h minden alól van kivétel nem kell megijedni, de kérdés lényegét tekintve elhanyagolhatóak mert most nem róluk van szó.

2011. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köcce a válaszokat,am meg az az igazi aki nem azé szeret,h nagy a mellem,hanem azért,mert az vagyok aki :)
2011. jún. 9. 21:13
 8/21 anonim ***** válasza:

Pécsre valahogy most nem mennék ki Pestről, de kösz az ajánlatot.

Jah, ám amit írtam (hogy ti meg csak a buz1kat veszitek észre meg ilyenek) azt már csak azért is mondom, mert semmilyen más kapcsolatot nem láttam a közelembe (elvétve 1-2 kapcsolatot.) Mindig az ilyenek kellettek az összes leányzónak. Semmi más. És én megértem, hogy nem én, de áh. Ja meg a másik, a bunkók. Abból is van szépszám, és általában nekik jut a legtöbb lány...:b csak mondom. (tapasztalat)

2011. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ám ráadásul csak 13 éves vagy:D Még van időd...:b
2011. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk őszinte leszek, azért elég durva mi fér bele nálad egy sima kapcsolatba....
2011. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!