Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Utálom az alakom.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Utálom az alakom.

Figyelt kérdés
sztem a lányok 90% egyet ért velem....
2011. jún. 10. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát ezzel én is így vagyok, nagyon nem szeretem magam a tükörben nézegetni magam emiatt, de igyekszem elfogadni, a barátnőim szerint h*ülye vagyok ,hogy ezt gondolom, mert szép vagyok és pár srác is osztja a véleményüket. Nehéz hinni nekik, de igyekszem :) 18/L
2011. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, én is utálom az alakod.
2011. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy küldhet privibe képet nem kell a fejed is látszódjon aztán én megmondom hogy utálhatod-e magad ;)

18/F

2011. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sportoljál!!!! Vagy ennyire mégse utálod az alakod...
2011. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
képet
2011. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
én is utálom az alakod:D
2011. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan dolgok zavarnak, mint pl. a magasságod, akkor azzal nem sok mindent tehetsz, békélj meg vele.

Ha viszont olyan dologról van szó,mint pl. súlyfelesleg, tegyél ellene valamit! Meglátod, utána milyen büszke leszel magadra, mikor már látható lesz a változás. :)

Én például most fogytam egy keveset, és az alkatommal tökéletesen elégedett vagyok. :)

18/L

2011. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ivan Iljics ***** válasza:

Kitalálom: 13-21 év közötti vagy.

Nincs barátod. Ha van akkor nem érezteti veled eléggé mennyire gyönyörűnek talál... De inkább ez előbbi.

A fiúk többsége is ebben a korban úgy érzi hogy nem elég szép ahhoz hogy bárkinek is tetszhessen.

Badarság. (Személyes ízléshatárain belül ki-ki idegondolhat egy erősebb kifejezést.)

Hidd el hogy így is minden fiú/férfi álma lehetsz. Minden azon múlik mennyire vagy magabiztos. Ha folyamatosan azon görcsölsz hogy nem fogsz tetszeni... Akkor valóban nem fogsz tetszeni.


Egyébként pedig ha nem bízol bennem akkor kérlek tekintsd meg ezt az oldalt: [link]

Beütöd a magasságod, a testsúlyod az oldal pedig megmondja milyen az alakod.


Nekem serkenti az önbizalmam amikor gratulál amiért megfelelő a súlyom. :)

2011. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi előző a választ :) Kicsit jobb kedvem lett :)
2011. jún. 18. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!