Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mikor tanulok éppen, akkor ráülnek a fiúk az asztalomra és úgy beszélgetnek?

Figyelt kérdés
Vagy legalább az egyik,a másik meg ott áll/ül az azstalom mellett...Mi ez? MIért csinálják?
2011. jún. 10. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert hülyék vagy az akarják hogy rájuk koncentráld a figyelmedet.
2011. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
A melledet bámulják.
2011. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tetszel nekik és ilyenkor a figyelmedet szeretnék felhívni magukra a kis pajtások... :)
2011. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tuskók, szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy tetszel-e nekik. Próbáltad már őket elküldeni?
2011. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs sok köze a tetszéshez.

Velem is csináltak ilyet, szakdoga védésre készültem, erre megjelentek vagy 7-en és állandóan kérdezgettek minden szarról, pedig tudták, hogy másnap prezentálnom kell magam.

2011. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se tetszés, az is lehet de inkább szerintem hü de lazának akarnak tűnni. Tuskók is lehetnek csak hát lehet nekik ez normális azt nem veszik észre, ettől még persze annak számítanak. Hát, legegyszerűbb ha rájuk szólsz ha eddig még nem "nem zavar hogy tanulok?" ".nem" "pedig jó lenne, hülye..."
2011. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak szemétkednek :D
2011. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert nem azzal foglalkoznak, hogy majd jo iskolát meg egyetemet végezzél hanem azzal, hogy milyen jo lenne most veled megismerkedni, felszedni vagy többet ... ;-))


Ha zavar akkor köld el öket! Ha nem akkor élvezd, hogy tetszel nekik. De ne menjen a tanulás rovására! --Istenem de megéregedtem, hogy iyleneket mondok!!

2011. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ennek semmi köze annak hogy tetszik nekik....ugyanígy csinálhatnák ezt fiuval is
2011. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mert éppen ott akarnak ülni. -.-'
2011. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!