Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekes a rendes lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes a rendes lány?

Figyelt kérdés
Szeret olvasni, főzni,tanulni,sportolni,nem iszik/cigizik/drogozik, nem bulizik,sokat van otthon és csendes!! Nem káromkodik,nem bánt senkit,és jó,rendes lány.
2011. jún. 11. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ez egy tökéletes lány ((:
2011. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem, de nem mindenkinek kell érdekes lány.
2011. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexben is nyitott ez a lány, akkor nyerő lehet!
2011. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
ha szendvicset is tud csinálni akkor ő a tökéletes csaj xD
2011. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha még mindezek tetejébe kockafeje is van, és bizonyos tevékenység alatt a fejére lehet tenni a söröskorsót anélkül, hogy leborulna, akkor ő a férfitársadalom álma.
2011. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenben jobban megbizhatsz mint egy olyanban aki mindig megy bulikba,meg iszik stb,annak csak örülj ha nem olyan vad,legaláb nemkell félni hogy hazudik,vagy megcsal,báris nem akkora az esély mint egy nagy partyfacenél.Az én barátnőm is ilyen,és nagyon jól megvagyunk,hidd el megéri :)
2011. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ettől még simán lehet benne vmi érdekes. Csak én nem vagyok érdekes a rendes lányok számára, mert nem nézek ki jól.
2011. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én szintén nem vagyok kelendő a nők körében, de már egy ideje nem is merek megszólítani lányokat, túl sok volt a visszautasítás és ez is tovább növelte az önbizalomhiányomat


úgy érzem nem is fogok kelleni senkinek sem, ez nagyon sz.r érzés


21f

2011. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,amúgy nincs gondom párkapcsolat terén,tetszem a fiúknak,csak úgy megkérdeztem.
2011. jún. 11. 13:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, egy cipőben járunk. Jó érzés olvasni a válaszokat.. :)
2011. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!