Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Új iskola és egy számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új iskola és egy számomra rendkívűl érdekes lány. Hogyan kéne megközelítenem?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! (22/F)


Most szeptemberben kezdtem OKJ-s képzésen. Új osztály, 1-2 embert ismerek a csoportomból.


A leányzó is 1. éves csak egy másik csoportban van, mindössze a nevét tudom, illetve hogy milyen képzésen van (órarend kiírásról). Én is oda jelentkeztem csak betelt, de ha minden igaz az ő csoportjába fogok valamikor kerülni.


Eddig kétszer dobta elém a lehetőséget az élet, hogy leszólítsam vagy megközelítsem. Egyszer suli előtt, illetve egyszer suli után, de sajnos mind a kétszer lecövekeltem a gondolataimban... Mind a kétszer - az alap rendkívűl nyugodt természetem ellenére - úgy felgyorsúlt a szívverésem, hogy lehet ez okozta a megtántorodásom : ).


Mindig változó mikor jön és megy suliból, illetve azt sem tudom, hogy merre megy haza vagy merről jön. Szociális oldalakon nincsen fent, vagy legalábbis nem az igazi nevén, tehát levélírás nem lehetőség és nem is a legjobb 1. benyomás szvsz : \.


A segítségeteket kérném abban, hogy hogyan közelítsem meg. Hölgyek visszajelzésének is örülnék, hogy egy női szemszögből mi lenne az elképzelhető.


Köszönöm előre is!


Egyéb infó: a lány 1 fejjel alacsonyabb nálam, művészlélek (művészképző iskola és öltözködés), esetleg félénk is. Ezeket vettem le viselkedésből, járáskultúrából, bár nem vagyok nagyon jó emberismerő.


2011. szept. 8. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Öö, Esetleg úgy tudnál a közelébe jutni, ha megfigyeled a baráti társaságát. Aztán megnézed, hogy abban a társaságból ismersz-e valakit. Ha igen, csak egyszerűen odamégy, és megpróbálsz a közelébe férkőzni : )
2011. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, nemtudom már melyik filmben volt, de van amikor a főhős folyamatosan a tökéletes pillanatra vár, hogy megszólítsa élete szerelmét. De ez sose jött el, a srác meg hoppon maradt :) Ha legközelebb látod, menj oda hozzá, kérdezd meg tőle, hogy hogy tetszik neki a tanfolyam, miért ezt tanulja, stb :)

Ha pedig művészlélek nézz körül városban, hogy nincs-e valami érdekesebb kiállítás valahol, vagy hívd el művészmoziba, ilyenek. :)

Aranyosan, kedvesen, mosolyogva persze :)

2011. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ööömm sok szerencsét csak ennyit tudok!;)
2011. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!