Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kiábrándító tud lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kiábrándító tud lenni?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy lánnyal, egy bálban (pincér volt). Kicsit beszélgettünk, majd ő elkérte a számom. Másnap irt is sms-t, h szeretne még velem találkozni meg h tetszem neki stb... Felhívtam kicsit beszélgettünk, ..kérdezte hogy nem baj-e h így letámadot. Mondtam hogy nem baj, meg h beelőzött én is elakartam kérni a számát.(na ezt nem kellett volna már utólag tudom:) kimutattam h nekem is bejön. Innentől jött a macska egér játék..(amit úgy utálok) Kérdeztem tőle találkozunk-e xy kor..m nem jó neki mert fáradt...ha hívtam párszor nem vette fel, vissza nem hívott. (hozzáteszem még ő mondta mig nem találkozunk beszélgethetnénk telefonon is). Aztán pár nap mulva megint hívtam..megint nem vette fel. Vissza se hívott. Küldtem neki smst h találkozunk-e este. Mm megint fáradt. Mondom jó.. Aztán irta, ha majd "hiányzok hivj" :s még aznap kaptam tőle még egy sms-t, h na x napon ráér. Megbeszéltük az időpontot, majd aznap lemondta, mégsem tud eljönni :s . Na ekkor irtam neki h részemről tárgytalan. Erre azt a választ kapom ő nem akar ilyen könnyen elengedni, hiszen annyi tett már értem... Hát normális? (már bocsánat)
2011. jún. 11. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de ez a csaj nagyon gáz, ebből az életben nem lesz semmi, sms-ben írd meg neki, hogy kár volt rá az időt pocsékolnod, meg a pénzt a telefonálgatásra!
2011. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hali

Nem biztos ,hogy kamu mert lehet tényleg dolga van.Nekem is van olyan ,hogy minden flottul megy és utána 2 hétig óránként hívnak ,hogy menjek ide dolgozni oda és akkor pénz az elsődleges a többi dolgot meg kicsit félreteszem.

2011. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ejtsd a témát. Ne írj neki, ne telefonálj. Ha hív ne vedd fel, sms-ére ne válaszolj. Ennyi. Majd megunja.
2011. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem, nem normális... sajnos ez a férfiélet legnehezebb része, amikor kifogsz egy ilyen lányt, akiről látod hogy lehetne, aztán mindig a cél előtt visszakozik. Mint egy tánctáborban: jópofizik, megpróbál aranyos lenni, aztán meg ha felkéred táncolni, ő nem táncol.


Hasonlót fogtam ki nemrég... 1 randi sikerült. Aztán ment mint azelőtt: igérget, majd nemér rá, beszélünk róla, majd mikor 2 hónap múlva megkérdezem wtf, akkor meg lecsesz. Én meg kinomban kinyögtem hónapok után, aztán meg jön hogy nem érti miért igy kell megtudnia.


Szerintem nembaj, ha lerázod, mert később csak fájni fog! Tapasztalatból tudom :( jobb időben feleszmélni és leszrni az ilyet, bár nekem is több eszem lett volna.


Nekem azt mondták, hogy vannak ilyen tipusú lányok, persze erős túlzással, de a szűzkúrvához lehet hasonlitani (úgy tesz, mintha szabad lenne, de aztán mégse!), de később úgyis megszivják az életben, mert vagy nem lesz társuk, vagy be kell érniük a selejttel... őszintén remélem

2011. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ezt érzem én is.. Még azt irta az ucsó sms-emre, hogy nagyon fontos vagyok neki és hogy nem fog ilyen könnyen elengedni mikor annyit tett értem, ill. h komolyan gondolom-e vele a kapcsolatunkat. ..."kapcsolatunkat"??? Miféle kapcsolatunkat...
2011. jún. 11. 14:34
 6/12 anonim ***** válasza:
neem nem nem nem nem. Ilyen nincs. Második válaszolóra ne is figyelj. kamuzik a csaj, hagyd a fenébe. Van még elég csaj a világon. Ha netán (amire kicsi az esély) össze is jönnél a csajjal, az első benyomás már rég rossz mert ugráltatott és bedőltél neki, aztán később ezért fogod megszívni. addig állj meg míg lehet. könyörgöm.
2011. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
meg is álltam. Csak gondoltam elmesélem nektek mik vannak...
2011. jún. 11. 14:38
 8/12 A kérdező kommentje:

fejlemények:D

miótta nemet mondtam neki, azótta felhív minden nap, ...már találkozna...hogy ő komolyan gondolja velem, (kérdeztem tőle ugyan mit nem is ismersz még:) és hasonló.


Lányok miért kell játszani? Miért nem lehet értékelni ha egy fiu normálisan közeledik felétek, és hangot ad annak hogy igen "tetszel te is nekem",..rögtön játszani kezdtek vele. Ettől nem lesztek jobbak a szemében..(én szememben bíztos nem, többi fiu nem tudom miként vélekedik) csak azt érjük ezekkel a játszmákkal el hogy nem lesz őszinte a dolog.

(tisztelet a kivételnek)

elmondtam neki: én nem haragszom rád, ha találkozni akarsz részemről nincs akadálya, átjösz (ahol lakom) ha én is ráérek és találkozunk, nem bonyolítom.

felajálottam elején neki nem is egyszer, átmegyek kocsival, és beszélgetünk..fáradt. Mennyünk be ide, oda nem jó neki, aztán ő mondott időpontot helyet még azt is lemondta...hm vices

2011. jún. 16. 20:49
 9/12 A kérdező kommentje:

fejlemények:D

miótta nemet mondtam neki, azótta felhív minden nap, ...már találkozna...hogy ő komolyan gondolja velem, (kérdeztem tőle ugyan mit nem is ismersz még:) és hasonló.


Lányok miért kell játszani? Miért nem lehet értékelni ha egy fiu normálisan közeledik felétek, és hangot ad annak hogy igen "tetszel te is nekem",..rögtön játszani kezdtek vele. Ettől nem lesztek jobbak a szemében..(én szememben bíztos nem, többi fiu nem tudom miként vélekedik) csak azt érjük ezekkel a játszmákkal el hogy nem lesz őszinte a dolog.

(tisztelet a kivételnek)

elmondtam neki: én nem haragszom rád, ha találkozni akarsz részemről nincs akadálya, átjösz (ahol lakom) ha én is ráérek és találkozunk, nem bonyolítom.

felajálottam elején neki nem is egyszer, átmegyek kocsival, és beszélgetünk..fáradt. Mennyünk be ide, oda nem jó neki, aztán ő mondott időpontot helyet még azt is lemondta...hm vices

de ennyit variálni egy találkozón...komolyan már a kedv is elment ettől a nőtől.

2011. jún. 16. 20:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyd már a fenébe öregem, és mondd meg neki ha továbbra is hívogat akkor feljelented :D Ez a csaj csak problémát hozhat a nyakadra :D
2011. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!