Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Férfiak, megfogadtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, megfogadtok tőlem egy pár randizási tanácsot?

Figyelt kérdés
Most volt egy szörnyű randim...azon kívül, hogy ha randim volt, megszoktam, hogy az azt jelenti, legalább egy teára meghív a randipartner, De nyílván nem midnenki akar zsákbamacskára költeni, megértem!!! Akkor,ha szép az idő, simán lehet javasolni egy szimpla sétát. Imádok sétálni, ezzel nem veszt pontot senki, ha nem ezreket költ rám randin...Budapesten vannak szép helyek. A séta meg ingyen van. Ha tetszik a másik, az úgy is kiderül séta során. De mikor az embertől megkérdezik, hogy mit szólna egy ebédhez, és egy olyan helyre mennek, ahol a tálcával sorba áll...nos, ugye még csak véletlenül sem kell mondanom, mennyire gáz...az első randin a lényünkkel nyűgözzük le a másikat-ha tudjuk. Viszont ez a menza jellegű dolog..kritikán aluli megoldás....jellemzi a másikat...és nem kell kiöltözni, de azért mégse egy teljesen átlagos ruhában jelenjünk már meg, mintha csak a kisboltba futna le az ember... :(
2011. jún. 11. 15:18
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
neked nem tetszett,lehet más ennyivel is beérné....
2011. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:

hm érdekes

elvitt egy kifőzde féleségbe????

2011. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
Én eleve nem hívatom meg magam kajálni első randin... És nem is lesz ilyen "gondom"...
2011. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
0%
örülj neki hogy legalább egy menzás kaja árát rád költötte :D én még egy fillért se költenék egy csajra se ;)
2011. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
Ezt nem úgy értem, hogy te "meghívattad" magad, mert nyilván ő hivott, de ilyenkor meg azt kell mondani, hogy kösz, de maradjunk a sétánál...
2011. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki, hogy csinálja, de nem vittem sose menzáraXD Ez a tanács nem újdonság nekem. De mondjuk ezt az öltözés dolgot jól megmagyaráztad. Ne öltözzön ki, de mégis:) Hát én ha megyek valahova akkor úgy öltözök ahogy kell;)
2011. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

Soha nem hívattam meg magam kajálni..ha, meghívnak, elfogadom, mert szerintem ez a férfi-nő játék része, plusz aki eddig meghívott, szó szerint megsértődött volna, ha állom a részem....de mint említettem, egy szimpla sétával lenyűgözhetett volna, mármint a személyével séta közben...

Elég szörnyű, ha van olyan felnőtt nő, akit nem zavarna az általam vázolt szitu....

2011. jún. 11. 15:25
 8/59 anonim ***** válasza:
75%
Hát ezt kár volt leírnod, csak lejárattad magad vele. Azt a menzakaját sem érdemelted meg.
2011. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Most fizettem a részem. Nem hívott meg. És újra elismétlem, nem az a bajom, hogy nem költött rám, hanem ez a kretén megoldás...
2011. jún. 11. 15:27
 10/59 anonim ***** válasza:
éhes volt-ebédelni akart:)
2011. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!