Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a legjobb randizási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjobb randizási tevékenységek, hova vigyem el a kiszemelt félt, vagy kérdezzem meg tőle, hogy ő mit szeretne?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg közösen, hogy mit szerettek, mert ha te döntesz egyedül, és olyan helyre mentek, amit a lány nem szeret, na az gáz... Szerintem első randizás alkalmával olyan helyet kell választani, ahol tudtok beszélgetni (ne mozit). Elmehettek pizzázni, vagy csak beülni egy kávéra, vagy fagyizhattok is... De még elég sok lehetőség áll rendelkezésetekre :) Sok sikert!
2011. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sétáljatok, ha jó idő, fagyzzatok, üljetek be valahová egy üdítőre, kávéra, és esetleg közben kérdezd meg, ha még van időtök, hogy mit szeretne: mozi, vagy egy süti, vagy csak séta, beszélgetés... szerintem elsőre, ha szép idő van egy séta egy kis kávéval, üdítővel, fagyival, pihenés egy padon vagy kávézóban, eg süti egy cukrászdában - ezek tökéletesek. Ha esik, vag rossz idő van, akkor kávézó.
2011. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"kérdezzem meg tőle, hogy ő mit szeretne?"


Nagyjából. Normális esetben ha már kicsit ismered, akkor van némi fogalmad arról, hogy mi lenne számára jó. Ha még nem ismered, akkor meg keress valami semlegeset. Séta, teázás stb.

2011. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos nem tudsz jót tenni. Ha megkérdezed tőle h mit szeretne akkor puhány vagy és határozatlan. Ha kiválasztasz valamit és odaviszed akkor meg bunkó vagy mert figyelembe se vetted hogy ő mit szeretne. Vidd el valahova és imádkozz:D
2011. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted tőle, hogy ő hová menne szívesen, de ha meglepetést akarsz akkor vidd el egy olyan helyre amit még nem ismer, de tudod hogy tetszene neki.
2011. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mgkérdezheted, de mondjuk egy sétával, fagyizással, teázással sosem lőhetsz mellé. Esetleg bowling vagy minigolf, ezek jó dolok :)
2011. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az első randiból nem kell nagy ügyet csinálni, és nem lehet mellé lőni sem.


A lényeg, hogy ne legyen unalmas. Legyen alkalmas a beszélgetésre, kettesben. Tehát legelső alkalommal hanyagold a mozit, színházat.


Séta, és közben egy fagyi, vagy beülni egy sütire, kávéra, teára. Ez tökéletes, nincs, aki ne szeretné.

2011. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a lényeg, hogy a mozi jellegű marhaságokat én mellőzném, ha film téma nélkül nem tudok elbeszélgetni a csajjal, akkor úgysem fogom erőltetni. Séta az tökéletes, menet közben meg ami eszetkbe jut. Első randit ne tervezzen az ember szerintem, úgy sem olyan lesz. A másik, amit butaságnak tartok, az egyből meghívni mondjuk vacsorázni (jó, 28-30 évesen ok). Járt már haverom úgy, hogy 10 ezer ft-ot költött a randira (20 évesen, első éves egyetemistaként), és ennyi. A csaj, miután tudta, nem neki kell fizetnie, mindenből a jó drágát kérte, és nem is találkoztak többet. Én csóró gyerek voltam mindig, és baromira imponált, amikor a párommal randiztam, hogy azt sem engedte, hogy egy traubira meghívjam...
2011. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!