Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz hogy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy 16 éves vagyok (májusban lettem) és még nem jártam senkivel, és nem is csókoltam meg senkit? :S

Figyelt kérdés

Eddig nem találkoztam olyan fiúval akiért tényleg odalettem volna. 2 fiú volt akik komolyan összejöttek volna velem, de én nem akartam, mert az egyikük nem jött be, a másik pedig annyit várt rám, hogy végül összejött valaki mással...

Az összes barátnőm már járt minimum 1 pasival, és ha ez szóba kerül bármilyen társaságban, én csak ülök és nézek magam elé... Meg múltkor arról volt szó hogy kinek volt gáz az első csókja, és amikor rám került a szó annyit mondtam hogy "még nem csókoltam meg senkit"... ://


2011. jún. 12. 19:53
 1/10 Moszuke ***** válasza:
48%

hűha micsoda gondok! cserélünk?

23/f

2011. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Rajtad is kijött az "egyedül vagyok hogy rohadjon meg"-kór?
2011. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem gáz,ne parázzál emiatt... A te korodban ez teljesen normális, pár évvel később pedig inkább még vonzóbb. 20/F
2011. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
semmi gond, nem gáz
2011. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én 17 voltam,amikor megismertem életem első szerelmét.Vele volt minden az első,a csókon kivül.

Nem maradtál ki még semmiböl.

2011. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugalom vélhetően hosszú életed lesz, és bőven lesz időd ilyenekre is :). Barátnőm 20 is elmúlt amikor először csókolózott. Ne aggódj emiatt, ami késik nem múlik ;).
2011. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem gáz de ne hireszteld! ha megkérdeznek kamuzz valamit!! :D
2011. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne kamuzz! Nincs mit szégyelned ezen.
2011. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem sorstársadra lesz bennem!:))

Április végén töltöttem a 16.-ot és nekem sem volt még barátom, nem is csókolóztam. Szerintem nem gáz, én nem érzem annak, és számomra ez a fontos. Tudom mire vágyom, és úgy vagyok vele, hogy csak azért nem ugrok bele egy kapcsolatba, hogy én is elmondhassam, van "pasim". Én szerelemre vágyom és minden ezzel járó dologra és inkább várok arra a fiúra, akibe szerelmes leszek, mintsem összejöjjek akárkivel!:)

16/L

2011. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lehel-Arpad válasza:

16 leszek en is mindjar , es nekem se volt , de hogyha a haveroknal ilyesmire kerul a szo, es latom hogy szivatni akarnak, akkor az egeszet lebaszom, oszt vaeggynek vissza is vagok , ne erezzek magukat olyan nagy helyen...


Amugy ha megakarod hogy legyen az elso alkalmad , egyel sok fokhagymat xD

Csak vicc .... no offense :P

2011. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!