Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nagyon jól haladok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon jól haladok egy lánnyal, sokat randiztunk, de még nem csókoltam meg. Ideje lenne már, viszont kiesett az egyik metszőfogam, lemondtam az esti randit, de aztán mi lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hogy most esnek ki a fogaid?

Vagy mi történt, hogy kiesett?

2011. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20 vagyok, de van egy tejfogam, ami most esett ki, nincs alatta maradandó
2011. febr. 24. 13:21
 3/6 anonim válasza:
hát tod én lány vok és nem mindeggy az se h h akarsz elindulni. példáun néhány balek megkérdi a csajtól h akar-e csókolózni. EZT TILOS!!!!! csak simán tüntesd fel neki és várd meg a megfelelő pillanatot. jah és ne aggódj nem kell várnod amíg kinő újra, csak vegyél szájsprét vagy vmit. NEM VICC!
2011. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de basszus. rohadtul nem nő vissza! nem vagyok cápa! ez tejfog és nincs alatta maradandó. a szám meg egyáltalán nem büdös. viszont azóta már nem válaszol az üzeneteimre a csajszi, azt hiszi, h visszamentem az exemhez.
2011. febr. 28. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj neki levelet és mond le neki, hogy miért nem akartál vele elmenni randira. Ha jó fej akkor megérti és mosolyog rajta egy jót:)
2011. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hülye nem azért mondom mer büdös lehet a szád.
2011. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!