Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erröl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Mi a véleményetek erröl a lányrol?

Figyelt kérdés
Kb 2 honapja megismertem a neten egy lányt 23 éves lesz .Én 24 leszek.kb 50 km-re lakunk egymástol.Végülis ugy volt ezelött egy honappal hogy talizni fogunk hétvégén de mikor épp indultam volna hiv hogy az anyja nemengedi el .hát jo majd legközelebb de már 3 lehetösége is lett volna de mindig más programja volt .Erre én mondtam mivel nem akar összejönni a találka haggyuk az egészet .de ö nem mert szeretne találkozni meg lehet megbánná ha most kihagyja a lehetöséget .De vannak most más dolgok is amiket nem szégyelt elmondani mint pl.hogy a parkba csinálta a barátjával meg este egy sötét helyen megujjazták ö meg leszopta a fiut de nem jártak csak megkivánták egymást .Hát én nem tudom de elég furcsa ez a lány föleg hogy ilyeneket tesz .Most ennyi erövel ha össze is jönnék vele bármikor összefeküdhet egy másik fiuval föleg hogy a távolság miatt csak hétvégén tudnánk találkozni.Mit gondoltok ?
2011. jún. 13. 14:26
1 2
 1/12 WhiteLabel ***** válasza:
Én azt gondolom hogy egy csaj miatt még hétvégente sem utaznék 50km-ert van jobb dolgom is.
2011. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ŐSZINTÉN??


Szerintem hazudik agyba-főbe!


Tudod mire vagy jó neki? Arra, hogy unalmában legyen kivel csevegnie!


CSAK egy dolgot gondolj végig!

- Parkba elmegy mindenféle sráccal, lecuppantja őket, megujjazzák , akár meg is dugják...

ÉSSSS? Az anyja nem engedi el h találkozzon egy pasival jelen esetben veled????

Vicc!


Szerintem őt nem ujjazta meg a parkban senki, és ő sem cuppantot le senkit, és hazudik h az anyja nem engedi el!

Még most otthagynám a helyedben a rákba!

2011. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt ribanc, másrészt nem tetszel neki. Hanyagold!
2011. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves első!


Nem utaznál egy csaj miatt 50 km-ert? Az olyan sok? Nemár!


Szerintem ha találnál olyat akibe igen is beleszeretnél akkor elmennél hozzá!


50 km az szinte semmi, ha szereted a lányt!

2011. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
hmm ez nehéz én is voltam ilyen netes kapcsolatban am hamar rá jöttem hogy az ilyet jobb hagyni mert neten egy csaj sem ugy besszél mint személyesen és be van gyulva attol hogy találkozni kéne veled meg lehet hogy nem is mondott igazat és lehet hogy már rég pasija van ott csak jóól jönn neki egy kis délutáni msn egy kis hülye gyerekkel (már bocsi ne értsd félre nem én gondolom igy hanem lehet ő de nem bizti ez sem) Erőltesd a randitt ha be adja a derekát akkor good de ha nem.............
2011. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jo most nem az 50 km a lényeg hanem az mivan ha azért nem ért rá mindig hogy találkozzon mert mással volt ,másrészt meg félek mert szerintem bárkivel összefeküdne föleg hogy ilyen nyiltan beszél rola .
2011. jún. 13. 14:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Az élet túl rövid, hogy egy r*bacncal foglalkozz. Normálist próbálj meg keresni.
2011. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 WhiteLabel ***** válasza:

14:30

Ilyen gondom sosem volt, mindig a közelbe voltak a barátnőim.

Miért? mert nem neten ismerkedek.

2011. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elég ellentmondásos a dolog...Tuti, h hazudik. És igen. Ha az ismerkedésetekkor már elmesélte ezeket, akkor nem nagyon szégyenli és lehet, h megcsinálná melletted is (mert csak úgy megkíván valakit..). Habár az is lehet, h így akart vagánynak mutatkozni előtted. Szóval elég nagy gáz lehet a csajjal. Szerintem hagyd a francba..
2011. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
sajnos a kényszer visz a netre mert mivel falusi vagyok nincs valami sok csaj ráadásul 3 müszakba dolgozom hétvégén is akkor hol ismerkedjek ?
2011. jún. 13. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!