Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a lányról?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon megváltozott... 17 éves. 14-5 éves koráig normális volt középsuliban megbutult.


Elkezdett pasizni és olyan dolgai voltak, hogy eltávolodtunk egymástól.


Volt pár rövidebb kapcsolata majd hamarosan összejött az egyik legjobb haverommal akivel végre elvoltak. Azt hittem megnyugszik. De megcsalta a barátját (megbánta) és nem tudott megmaradni a pics*áján. Úgy, hogy barátja volt mellette lement Balatonra 3 pasihoz az új barátnőcskéjével (nem történt semmi elvileg - meg nem értem szülei hogy engednek ilyeneket). Végül szakítottak a fiúval de persze a srác volt a hibás hogy nem tudta elfogadni hogy "ő ilyen".


Buliba kavargat lazán (persze nem szexel bár kit tudja)


És akiknél Balatonon volt lent srác ma eljött hozzánk messziről és nála alszik...


EZ NORMÁLIS?? MI LELTE MOST KOMOLYAN?

17/L


2011. szept. 24. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hát ha ő ennyire tartja magát, legyen boldog...
2011. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kezdi felvenni a mai hülye divatot ennyi!
2011. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 greeen ***** válasza:
22%
az hát.Nincs meg a telószáma? megadhatnád!nemhogy te is ezt csinálnád! Ma este a barinődet rendesen megdöngetik!ez a szitu!
2011. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
magyar. és, nem én nem szándékozom ezt tenni magammal van bennem ennyi tartás.
2011. szept. 24. 22:44
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

szörnyű mi magyarok már lejjebb vagyunk mint a cigányok vagy a románok..............mi jöhet még?????

anya fiával?

apa lányával?

a magyarok a legundorítóbb faj a világon.


néha, néha azt kívánom, HITLER bárcsak feltámadna és a zsidók és a cigók helyett inkább a magyarokat irtotta volna.

2011. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó azért ne rakj minket ennyire mélyre... EZ még a jobbik eset minthogy fűvel fával összefeküdjön. Ő úgy fejezi ki, hogy nem igazán tud egy pasinál megmaradni, neki olyan fiúra van szüksége akivel nyitott kapcsolatban tud élni. Hogy mikor együtt vannak szerelem amugy meg mindenki járja az útját. Hát nem tudom van-e ilyen pasi...
2011. szept. 24. 22:49
 7/12 anonim ***** válasza:
sztem elég ribizli a csajszi..de azért nem kéne megöletni a magyarokat-.- vannak nagyon gyökerek de vannak igenis tisztességesek nem tudom neked hogy te mit szólnál ha bevezetnének egy gázkamrába...
2011. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább az a f*szt kéne tarkón lőni aki ilyeneket ír!
2011. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Történhetett valami az önbecsülésével. Bár engem ilyenből egy normális kapcsolat egy rendes, törődő fiúval kigyógyítana.
2011. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi gond,csak szereti a f.szt,fogadd el ilyennek,vagy keres más barátnőt.
2011. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!