Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen egy csúnya lány? Hogy jellemeznétek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
rusnya, bányarém, gusztustalan, 'még bottal se' stb.
2011. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Tudod a sorozat Betty a csúnya lány na az befigyelt.
2011. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

ez így megfogalmazhatatlan!


mindenkinek más a csúnya!


De egy vékony lány is lehet csúnya , és egy duci lány is lehet csúnya!

2011. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

[link]



pl ilyen

2011. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Na az inteligencia meg van látom ! :D Nem a csúnya szó szinonimáját kérdeztem, ha arra vagyok kíváncsi megnézem a szinonima szótárba. -.-'
2011. jún. 13. 20:29
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
az első kommentje odabasz :D mehetne kommenthuszar.com ra
2011. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Jaj, bocs, elsőnek ment.
2011. jún. 13. 20:29
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
bányarém----leküldöm a bányába,feljön a szén :D
2011. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
2011. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%

A csúnyaságot nálam alapvetően nem a veleszületett adottságok okozzák, hanem a viselkedés, és a jellem, ami kihat az öltözködésre is. Meg tán az arckifejezés, meglátszik, ha valaki egy beképzelt agyagedény.

Mivel a Föld népességéhez viszonyítva nem sok embert ismerek (és tegyük hozzá,a Föld népességének jórészének a legkisebb problémája a csúnyaság, sokkal inkább a túlélés), ezért most csak a külső jegyekben megnyilvánuló csúnyaságot mutatom be. Nagyrészt.



Néhány példa: (vigyázat, nem szokványosak)

[link] (fogalmam sincs mit eszik rajta bárki is, hülye, mellé még valami eszméletlenül ocsmányul ronda is)

[link] (maga a komplett arc- és hajforma sem tetszik)

[link] (akkora a homloka, mint egy ház, rövid hajjal meg egyenesen hányingerkeltő)

[link] (a gyik kedvence, az arca borzalom, döntse el, hogy ő most kislány, vagy nő, mert ez az átmenet szörnyű. Túl kör alakú a feje, és túl nagyok a szemei hozzá. na meg az a 160 körüli sovány-semmilyen alkat sem a kedvencem)


Ezeket az embereket nem ismerem személyesen, de ha megváltozna a helyzet, akkor majd a személyiségük alapján sorolom be őket a (nagyondurvánvett) "jó" és "rossz" kategóriákba. De mivel ők sem ismernek engem, ezért annak, hogy mit gondolok róluk, nincs sok jelentősége.

Tehát a testi jegyek közül a nekem nem tetsző dolgok a semmilyenség (nem tudom jobban kifejezni), a toka (jó, erre nem volt példa), a csontosság, és a kör alakú arc. A legrosszabb viszont az egoista arckifejezés, meg a divatos ruhák, mert ezek értéktelen emberre vallanak.


Uff :D

2011. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!