Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne, valaki segítsen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne, valaki segítsen?

Figyelt kérdés

nincs önbizalmam és csajom, már egy jó ideje valamiért elveszett az önbizalmam....szeretném visszanyerni valahogy, tanács? és csajozni nem tudok, nem merek csajokat leszólítani az utcán még szemezés után se :S

segítség!!! ha kell valakinek küldök képet...


2011. jún. 14. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tedd fel ide a képed,és majd válaszolunk őszintén:)
2011. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

elég vad, de ezt találtam az újak közül :S

[link]

2011. jún. 14. 00:13
 3/12 anonim ***** válasza:
az önbizalmadtol kezdve a testedig minden fog még változni.Elhiheted.Nem tudom konkrétan mi a bajod magaddal,normálisan nézel ki,nincs semmi baj veled.Az önbizalomhiányos fiukat a lányok hamar kiszurják és elfordulnak.Ne félj közeliteni hozzájuk,ha az egyik elutasit,még ott lessz a 2,3,4,...és sorolhatnám reggelig.Sok lány keresi a rendes és kedves fiukat.Ha nállad ez meg van,és veszel bátorságot magadon,akkor nem lessz probléma.Fel a fejjel,jol nézel ki.:)
2011. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:D na egy válasz ;)

...hát jó megpróbálok mindent betartani amit mondtál, amúgy lány vagy? (bár szerintem fiú)

2011. jún. 14. 00:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled semmi baj! Sőt aranyosnak tűnsz :)


De! Ha azt sugallod magadról: "Jaajj, semmi önbizalmam nincs, ne nézz rám, mert elpirulok"

Akkor senkinek nem fog benned hinni.


Legyél magabiztos (ami nem egyenlő a beképzeltséggel)és nyugodt. Ne görcsölj rá semmire.

Ha megismerkedsz egy lánnyal, ne a feleséget lásd benne, hanem egy jó kis időtöltést, amiből akár még párkapcsolat is lehet!


Kitartás, fel a fejjel!


20/L

2011. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem.:D

22l :)

2011. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy nincs semmi baj veled. Legyél magabiztos! Jól nézel ki. Valaki jobban szereti a szerényebb srácokat, mint "menőbbeket". Merj ismerkedni. ;)

16/L

2011. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
14 vagyok, de mindig többnek néznek..néha ennek örülök néha pedig nem :D
2011. jún. 15. 13:23
 9/12 anonim ***** válasza:

jó a gatyád! x"D

15/F

2011. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ha ezt cikizésnek mondtad akkor vízilabdázok és ez a fürdő gatyám khmm...TURBA gatya 2 rétegű 10 ezer :))

meg kell fizetni de sose mennek tönkre bár meccsekre 2 gatya kell :D

2011. jún. 15. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!