Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan könnyítsek rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan könnyítsek rajta?

Figyelt kérdés
Egy fiú barátomról/haveromról van szó. Szerelmes belém egy olyan 1-2 éve, nekem most mondta el idén. Tartottuk a kapcsolatot, találkozgattunk év közben is néha, főleg év vége felé. Egész jó kapcsolatunk volt, jól kijöttünk egymással. Tisztában van, és volt is vele, hogy én nem érzek így iránta. Mostanában mindig egyre többet akar, nem elégszik meg azzal ami most van, mondván, hogy ha nem harcol értem sosem fog "megkapni" Viszont engem ezzel csak eltaszít. Az is elég rossz érzés amikor mondja, hogy mennyire ki van attól amit felém érez. Mit tegyek? Ne találkozzak vele egyáltalán? Ő mindig azt mondta, hogy neki jobb, hogy legalább láthat néha. Nekem viszont ettől többre nincs szükségem. Mit tehetek? Valaki van/volt hasonló helyzetben? 15/L
2011. jún. 14. 16:44
 1/5 Joy Turner ***** válasza:
A barátságát elfelejtheted. Mondd meg neki kerek-perec, hogy nem akarod őt, ha harcol, ha nem. És, hogy kattanjon le rólad. A férfiak hajlamosak azt hinni, hogy a nem az esetleg igent jelent.
2011. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szokásos helyzet, én is így vagyok egyik lány ismerősömmel. Tudja jól szintén, hogy érzek iránta, de Ő viszont nem úgy néz Rám... De ettől függetlenül megoldjuk a dolgot és ugyanúgy barátkozunk. Mivel nem hozom olyan helyzetbe hogy számára frusztráló legyen, meg kerüljük az olyan témákat amik mindkettőnkre kényes lehet vagy bántó. De elveszíteni nem szeretném, meg Ő sem engem mert már nagyon régóta ismerjük egymást és így ennyiben is maradtunk.


Ha nem szeretnéd elveszíteni és Ő sem Téged, akkor mindenképp közös nevezőre kell, hogy jussatok egy hosszabb elbeszélgetés folytán.

2011. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csapd ki neki.
2011. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 B.Ronald válasza:
Minek beszélsz még vele? ne értsd félre, ha jó barátod, és fontos neked, meg nagyon jól érzed magad vele, akkor barátkozzatok tovább, de ha csak azért vagy vele, mert nem akarod megbántani, összetörni, akkor hidd el f@szságot csinálsz. Ez nagyon rossz érzés a srácoknak, nem tud más csajokkal ismerkedni, mert te jársz a fejében, bele fog betegedni egy idő után. szakits meg vele minden kapcsolatot rövidesen. ez az egyetlen járható út, és ez a legjobb mindkettötöknek. És ne érdekeljen ha sir, meg igérgeti hogy majd visszafogja magát. keménynek kell lenned!!!
2011. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem még egy utolsó próbálkozás, és ha nem jön össze, akkor könnyebb lesz neki, ha hagyom.
2011. jún. 15. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!