Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha az ember fél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha az ember fél az első csóktól?

Figyelt kérdés
Még nem csókolóztam, félek hogy vmit elrontok, vagy, igazából nem is tudom. Mi lehet a baj velem?
2008. febr. 22. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj te, nem kell megijedni. Nem lehet elrontani, az jön magától. Hidd el, hogy az elején mindenki fél egy kicsi, hogy elront valamit, aztán meglepődik, hogy honnan tudta hogy kell csókolózni. Ez egy tök jó dolog, tuti tetszeni fog.
2008. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ezaz, úgysem tudod elrontani, de nem értem mért kell ennyire parázni ilyen apróságoktól, csak csináld felszabadultan és hangolódjatok egymásra! ha ettől félsz akkor mi jöhet még ezután?! és próbálj önbizalmat gyűjteni valszeg abból nincs elég
2008. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ha itt az ideje nem fogsz azon gondolkodni h hogyan kell csokolozni

szoval nyugodj meg

2008. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj veled. Olyan ez mint a vizsgadrukk. Amíg nagyon félsz tőle, nincs itt az ideje az első csóknak. Mikor nagyon szerelmes leszel és kívánod a párod, akkor eszedbe se jut majd félni. Na akkor jön el az első csók ideje.
2008. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes. Én is féltem =) De aztán jött magától. Nincs okod félni, hidd el. :)
2008. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
:) Hányszor beírhattam volna én ezt a kérdést anno... :) állandóan a barátnőimet kérdezgettem, akik ugye már túl voltak az első jópár csókon... én meg még sehol sem tartottam... de úgy érzem, jobb, hogy később tettem csak meg, legalább értem hozzá egy kicsit. :) Ez nem jeéenti azt, hogy mindenkinek így kell tennie... Van olyan is persze, akinek fiatalabb korában is élvezetes! Leírom nekem az első csókomat... a sráccal a szobámban ültünk egymással szemben, és már éreztem, hogy meg akar csókolni, de előtte többször is elfordítottam a fejemet, annyira megijedtem hogy vajon mi fog történni.. aztán amikor megtörtént, egyszerűen hihetetlenül jól esett... :) Két napig eksztázisban voltam tőle. :D Szóval, a lényeg, hogy ne erőltesd, majd jön, ha jönnie kell és jól fog esni. Abban a pillanatban már tudni fogod mit hogyan csinálj. Az ösztöneinkben benne van. :)
2008. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Szerintem mindenki be van szarva az első csóktól.Minden jár az ember fejében, én pl azért húztam mert fogszabályozóm volt, és mikor levették újabb kifogásokat kerestem magamnak.Végül a srác akivel megtörtént nem volt a legjobb választás, mert sajnos rossz képet jelenített meg előttem.Hogyha szerencsés vagy akkor egy finom pasival hoz össze a sors aki érzésből csókol, nem pedig egyenesen ki-be húzgálja a nyelvét.A csók az érzéseink kifejezése, hogyha egy olyan emberrel fogsz csókolózni akivel éreztek egymás iránt valamit, akkor lassú lessz és olyan, minthogyha az apró szájpuszik után ízlelnétek egymás ajkát aztán a nyelvét.Csodálatos érzés, de mint említettem lehet épp az ellenkezője.Ha igen akkor ne csüggedj, csak épp nem a mefgfelelő ember csókolt meg.

Sok sikert :o)

25 éves kismama

2008. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Engem először a barátom, csak szájon aart puszilni, de én liba elrántottam a fejem, ugyhogy 3 puszi lett belőle. aztán sokat randiztunk, és mindig csak a kezét fogtam. nem nyomult, nagyon aranyos volt. mindig csak szájrapuszi volt. az meg nem különösebb gond. de én mindig csak nyaloattam a szám szélét, hogy mijen finom:D

Aztán sms-ben megirtam neki, hogy nem merem a szemébe mondani, hogy szeretlek! aztán egyszer amikor találkoztunk, leültünk egy szökőkút mellé az egyik padra(most is emlékszem:D, és 100 év múlva is emlékezni fogok), és ott a szemébe néztem, vettem egy nagy levegőt, és kimondtam. megcsókolt. nem is ért váratlanul, mintha tudtam volna, hogy azlessz, az következik. imádtam az ízét, ahogy csinálja. MINDENT!!! amikor "befejeztük", azt vártam, hogy ő is kimondja, de nem történt...:( olyat mondott, hogy ma is emlegetem neki..:P ezt mondta:-"Ezt olyan nehéz volt kimondani?" egy világ omlott össze bennem, de én csak vigyorogtam. azóta 4 évesek vagyunk, HATALMAS A SZERELEM, és komolyan: mindenki irigykedik ránk. 18 éves vagyok. és a legboldogabb a világon. azt a baklövését, pedig nem felejtem el, de megbocsátottam, azóta 101* is jóvá tette. és sokszor mondja : szeretlek<3.

Ugyhogy csak akkor tedd amikor. TÉNYLEG szeretnéd. és igen,NORMÁLIS, :D

2008. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Nagyon jó lesz hidd el ha szoros érzelmek füznek a kiválasztott partnerhez.

Nekem rossz volt az elsö csók mert egy olyan pasitól kaptam aki átvágta a fejem és nem szeretett,és durva is volt!

Csak akkor tedd meg ha ugyérzed hogy meg kell tenned és akkor jön magától minden!

Sok szerencsét kívánok neked!

2008. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem relatíve friss élmény. Aránylag röviden: hirtelen összebarátkoztam a lánnyal, akit már régóta ismertem ismerős szinten. Nagyon jóban lettünk, többen kérdezték hogy mi most járunk? Én nem tudtam róla, de nem bántam volna(nem az első szerelem, de az első "kapcsolat", bár ez erős kifejezés). Erre egyik vasárnap délután szóbajön MSNen hogy mi lenne ha átjönne, erre kérdezte hogy mikor jöhet, válasz hogy bármikor. Fél órán belül itt volt (igen, a lány jött hozzám, a fiúhoz, fura de lányok, tessék követni a példáját:P) Beszéltünk, leültünk az ágyamra, kissé közel egymáshoz, és egyre közelebb. Ez még nem is lett volna rendbontó, mert az ölemben is ült előtte, és jól végig is tapiztuk már egymás legálisan, egy kézilabdázás alkalmával. Aztán abban már nem vagyok bitos hogy ültünk, vagy feküdt rajtam, de jött a simogatás, majd kaptam/kapott puszikat először arcra, majd szájra. Az egyik szájrapusziból Ő csókot csinált, ez volt az első, előtte én is rengeteget paráztam, de hidd el, akkor nem gondolkodtam. Én is lebegtem utána a föld fölött. Igaz hallottam utána hogy észrevette hogy nem csókolóztam nap mint nap, azaz hogy kezdő voltam, de szerintem nem szúrtam el semmit, Ő sem mondta. Később elég gyorsan vége lett sajnos a dolognak, de így is hálás vagyok neki ezért, és még sok más első dologért. És nem bántam meg, el sem rontottam.

Nagyon jó lesz, tetszeni fog, ha normális a másik is, és a megfelelő időpontban történik.

2008. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!