Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és még nem volt pasim. Pedig azt mondják hogy szép vagyok. De egyszerűen nem jön össze. Nah meg az első csóktol is parázok. Hogy nézni fognak egy nagyot hogy nem is tudok. Bocsi kicsit hösszú lett. :D mit tegyek? :O

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Még nem vagy lekésve semmiről ha 20 lennél akkor kéne paráznod és nyugi attól hogy először csókolsz még csinálhatod jól.
2011. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

elsőnek igaza van:D


mit érdekel az téged?? még csak 15 vagy..... az igazi szerelem úgy is majd csak jön.. ne izgulj ezen már annyit..... lassan már az lesz a ciki hogy a 10 éves még szűz....

én is 15 vagyok de soha nem izgultam ezen:D a csók meg nem olyan dolog amit "tanulni" kell :) És ha már jársz valakivel ne azon lepődjön meg h szarul smárolsz..

2011. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A szépség nem minden.Lehet,h nem vagy nyitott,nem mernek hozzád közeledni a fiúk.Legyél mosolygós,bátor,nyílt,kedves.
2011. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Semmit. Egyáltalán nem baj, ha 15 évesen még nem ment rajtad végig a fél suli. Természetes, hogy izgulsz, de nem kell, majd minden alakul magától. A csóktól sem kell félned, nagyon elrontani nem lehet. Amúgy is tök aranyos, amikor valaki először csókolózik. :)
2011. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ÚRISTEEEN..
2011. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Gondolom te lány vagy. Nem is neked kell tudni, hogyan kell csókolni, hanem a fiúnak. De hasonló cipőben járok mint te, csak én 16 évesen fiúként :)
2011. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

Isten mélyhűtője egyen meg már, mégis honnan a rákból szeditek ezeket a pánikrohamokat, hogy "jaj mínusz két évesen még nem volt pasim"???????????(...)?? Gondolkozz már el, még KISGYEREK vagy! Meg az összes többi! A sok gyenge akaratú, befolyásolható, manipulálható ostoba birka... Tudjátok egyáltalán miből áll ez az egész? Egy igazi párkapcsolat? Valószínűleg nem, ha már tizenkevés évesen rohamot kaptok, ha nincs... Az, meg hogy a környezetedben "már mindenkinek van" krvára nem indok arra, hogy te is kövesd őket, és hogy ők jól csinálják.


Az meg hogy 3 sor neked már hosszú, kicsi betekintést enged az értelmi képességeidbe...

2011. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én 17évesen vagyok ugyanígy...ha ez az állapot 5 év múlva sem változik akkor nyafogj...tudom hogy rossz érzés, nekem is...egyébként ne aggódj van még időd bőven:)

Amúgy a kérdésedből ítélve nem lehet nagy önbizalom problémád, látsszon rajtad hogy magabiztos vagy.Magabiztos, nem beképzelt. Mosolyogj sokat

2011. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
szia írsz 1 privit? 15/f
2011. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Írhatsz privit, ha gondolod :)
2011. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!