Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék összejönni egy csajjal, akiről csak azt tudom, merre lakik?

Figyelt kérdés

Tegnap este láttam leszállni a buszról, csak egy pillanatra figyelhettem meg, de megtetszett.

Ráadásul egy utcában lakunk. 3-4 házra tudom leszűkíteni melyikben lakhat (mind családi ház, ez kertváros).


Sajnos semmi egyebet nem tudok róla, csak annyit, hogy tegnap érettségizett

(felteszem, mivel olyan korú, és ünneplőben jött haza). Házuk előtt már jártam, névtáblát nem láttam.

Lécci segítsetek, hogy találhatnám meg. És ha beszélek vele, mivel szólítsam meg? Köszi!


2011. jún. 15. 08:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és a ház előtt dekkolás nem opció, napközben nem tudok ott lenni, max este 6-tól.
2011. jún. 15. 08:42
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

jajj maradjál már.. te is férfi vagy. mit adod az ártatlant.

összejössz vele és? utána pár hónappal majd szopatsz valami ku..át a gubacsin. ezek vagytok ti férfiak. ha te vagy a kivétel akkor bocsi

2011. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy 17?
2011. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
tegnap évzáró volt,nem érettségi,az jövőhéten lesz hétfőtől a szóbeli...
2011. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Második...téged valaki csúnyán megszopathatott,látom a szavaidból...


Remélem tanultál az esetből,és nem kéne ezért haragudnod a világra!

2011. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
így igaz. nem engem, hanem egy útszéli ringyót.
2011. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tud valaki érdemi választ is adni a kérdésre?
2011. jún. 15. 09:11
 8/16 anonim ***** válasza:
2011. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha egy utcában laktok, akkor biztosan fogod még látni. Legközelebb szólítsd le! A többi már a külsődön múlik (és nem a szövegeden).

Egyébként kicsit ellentmondásos, h 3-4 házra tudod leszűkíteni, de már jártál a házuk előtt. Most akkor tudod melyikben lakik, v nem?

2011. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem ellentmondásos,úgy is elmehetett a házuk előtt,hogy nem is tudta,hogy melyik az konkrétan.
2011. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!