Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek fontos, hogy egy srác illedelmes legyen?

Figyelt kérdés
Vagy ettől olyan férfiatlannak tűnik, mint egy naív kisfiú, aki még élete első randiján sincs túl és teper/gyűri magát, mint az őrült? :-D
2011. jún. 15. 16:58
 1/9 napietus ***** válasza:

tudjon viselkedni. ezt elő lehet adni férfiasan is, viszont egy bunkót nem veszek férfiszámba. ezzel így voltam 15 évesen, és így vagyok most is.


29/N

2011. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapkövetelmény.

20/N

2011. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát azért az alap legyen meg (előbb enged be,a saját részét LEGALÁBB fizesse,hallgasson végig,ne vágjon bele a mondataim közepébe) meg ha mondjuk bemutatnám a szüleimnek,vegye fel a kisangyal stílust... mert ha ők nem engedik a bunkósága miatt,akkor már eleve nincs értelme egy titkolt kapcsolatnak pl... ha még az illedelemhez tartozik,azért én azt se tűröm el hogy menőzés gyanánt másoknak szól be,másokat provokál az utcán,vagy épp a haverjaimmal,baráti körömmel veszik össze...
2011. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alap követelmény.
2011. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől tűnik férfiatlannak!

Naná, hogy fontos hogy illedelmes legyen és tisztelje bennem a nőt! Ja, és érezze meg, hogy mikor léphet át bizonyos határokat, de akkor lépje is át :)

Na attól lesz viszont férfias, de nem a bunkóságtól.

2011. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az alap. Utálom az olyan férfiakat, akik úgy akarnak macsók lenni, hogy bunkón viselkednek. Igenis legyen illedelmes, és előzékeny. Ettől férfi a férfi egy nő szemében. És itt nem arra gondolok, hogy mondjuk egy randin ő fizessen, mert az engem zavar, szeretem, ha mindenki azt fizeti, amit fogyasztott.
2011. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Tehát, ártani nem árt, ha illedelmes az ember, de mint minden esetben itt is az a lényeg, hogy ki az adott férfi, mert egy jó megjelenésű érett 40-es éveiben járó "macsó" pasival szemben megtisztelve érzi magát egy nő, ha előzékenyen, finoman közeledik felé (nem csak a kezdeti fázisban), de egy kevésbé férfias kisugárzású pasi meg papucsnak vagy egy kis pincsinek tűnhet a lányok szemében, aki mély áhitattal lesi minden kívánságukat, persze amúgy nem, csak ez a képzetük támad a lányokank. Szal, valahogy meg kell tudni találni az aranyközéputat mindenkinek a maga stílusához igazítva!
2011. jún. 16. 13:09
 8/9 napietus ***** válasza:
az illem egyfajta "szolgálati szabályzat". be kell tartani, MINDENKIVEL szemben, nem csak a "kiszemelt" lánnyal kapcsolatban. ez nem jelent sem nyálasságot, sem papucsságot, sőt...az "áhítattal lesi minden kívánságát"-nak semmi köze az illemnek, és papucsság.
2011. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi az újabb választ! :-)
2011. jún. 16. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!