Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha tudom hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tudom hogy egy lány csak haverjaként tekint rám, hogy vegyem le a lábáról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 18:22
 1/6 tsz-tag ***** válasza:
én kisebb koromba judoztam... szerintem azért még letudok kapni egy nőt a lábáról
2011. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nőlj fel és fogadd el ha valakinek nem tetszel. Elég bunkó dolog erőszakoskodni hogy "de azért is én mindenkit leveszek a lábáról".
2011. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, szard le nézd levegőnek és ne mond el neki miért csak annyit hogy "semmi gond mér kérded?".

Eredmény: Megfog bolondulni érted.


persze ennek feltétele, hogy jó barátok legyenek ne csak pacsihaverok.

24/F

2011. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*legyetek
2011. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy van e arra esély hogy valami más is kialakuljon? ha van rajta, Ha nincs ne nyomulj. Felesleges.
2011. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy egyből felejtsd el. Lehet, hogy a lány nem mondja meg, hogy ő is többet érez, mert fél, hogy a fiú nem szereti vissza, de mégis szeretne a közelében maradni. Kezdj el tapogatózni, hogy lehetne-e több is a dologból. Érj hozzá gyakrabban, nézd meg hogy reagál. Ja, és ne kavarj össze-vissza más lányokkal. De gondolom ezt magadtól is tudtad ;)
2011. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!