Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha neten ismerkedik az ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neten ismerkedik az ember, hogyan lehet rávezetni a lányt arra hogy igent mondjon egy személyes talira?

Figyelt kérdés

Szóval ugye az a lényeg, hogy kellene valami plusz a lányoknak, merthogy egy lánynak kevés az, ha egy srác csak jól néz ki (jóképű). Jó ez alap, hogy legyen egy srác jóképű/jól nézzen ki, hogy egyáltalán kialakuljon vonzalom, de ez még önmagában kevés ahhoz, hogy egy csaj kíváncsi legyen a pasira, szóval kellene még valami pluszt írni vagy tenni ahhoz hogy elfogadja a meghívást.


Arra lennék kíváncsi, akik neten jöttek össze a párjukkal, azok hogy tették magukat vonzóvá, mit írtak a lánynak, hogy összejött végül a tali? Lányok véleményére is kíváncsi vagyok, mire van szükség, mit írjon nektek egy pasi, amivel meg lehet győzni titeket hogy elfogadjatok egy randimeghívást?


Nem arról van szó, hogy nem tudok beszélgetni, csak egy "sima" msn beszélgetéstől, ami arra irányul pl. hogy mi a hobbid, vagy mit tanulsz, vagy milyen zenét hallgatsz és akkor arról elkezdünk csevegni, attól még nem feltétlenül leszek vonzó a lánynak.


2011. jún. 15. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy :)
2011. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Én is így jöttem össze a párommal, netes társkeresőn. Hozzáteszem, azért regisztráltam, mert este a koliban a csajokkal összeültünk, és azon nevettünk, h kinek milyen idióták írnak. XD Abszolút nem hittem benne, h én valaha is találok így egy értelmes legényt, az meg, hogy én vkivel randizzak, teljesen elképzelhetetlen volt. Még a végén eladja a vesémet v vmi-gondoltam. :D Aztán rám írt a mostani párom, kép alapján megtetszett, majd elkezdtünk msn-en dumálni. Nem mutatott semmi extrát, én sem, egyszerűen csak az első perctől kezdve megtaláltuk a közös hangot, és kb. 3 hét után beadtam a derekam és elmentem randizni. 2 és fél éve vagyunk együtt. :) Szóval nem kell semmi, csak, hogy add magad. Ha vkivel egy hullámhosszon vagytok, az úgy is hamar kiderül. Sok sikert!

23/L

2011. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy nem kétségbeesetten párt kereső nő csak akkor fog veled találkozni, ha van kellő szimpátia köztetek. Ha van bennetek valami közös, ami erre például alapot ad.


De jól írták fentebb: ezt erőltetni nem lehet, vagy van közös hang, vagy nincs.


Ha én intenzíven beszélgetek valakivel hetente többször neten, és egy hónap múlva sem hív el személyes talira, pedig szimpatikus, akkor azt az illetőt hagyom. Legyen szimpátia, de ne 2-3 hónap múlva legyen az első találkozó.

2011. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különöset. Csak írtam magamról, meg érdeklődtem róla. De eleve olyat kerestem, akinek az adatlapjából már láttam, hogy sok a közös bennünk - ezt pedig ő is láthatta az enyémből. Onnantól kezdve, hogy először írtam neki, két nap múlva már találkoztunk, a harmadik naptól meg már össze is jöttünk. Ennek már öt éve, azóta össze is házasodtunk. :) Tényleg nem kell semmi spéci, csak add magadat, és ha sok a közös bennetek, érdeklődtök egymás iránt, akkor nem kell majd győzködnöd, hogy találkozzon veled, mert ő is kíváncsi lesz rád, és szívesen jön majd. :)


Szóval hajrá! :)

2011. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és a biztató szavakat. :) Jól estek. Igazából azért írtam ki a kérdést, mert volt egy lány akivel úgy éreztem, hogy megvan az összhang a közös szimpátia, ennek ellenére mégse jött össze a tali. És ezért fogalmazódott meg bennem ez a kérdés.
2011. jún. 15. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, túl sokáig húztad. Érdemes minél előbb felkínálni a lehetőséget. Nem erőszakkal vagy kötelező jelleggel, csak jelezve, hogy nincs rejtegetnivalód, vállalod magad élőben is. De ha ez nem jött össze, akkor próbálj egy másikat.


Plusz ha ez a legutóbbi már megmondta, hogy nem, akor minden további nélkül megkérdezheted tőle, hogy mégis miért nem - elvégre, ha megtudod, mi volt a gond, akkor legközelebb már jobban figyelhetsz.

2011. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a mostani barátomat netes társkeresőn ismertem meg.sokan szerettek volna már előtte találkozni velem,mindenféle plussznak tűnő dolgokat írtak magukról,de mégsem akartam egyikkel sem talizni.aztán jött Ő:)semmi extra,csak beszélgettünk mindenféle alap dologról,és már az első beszélgetésnél éreztem h vele szivesen taliznék.kb 1 hónap ismerkedés után jött össze az első randi.de azért csak olyan későn mert nagy köztünk a távolság(majdnem 300 km).
2011. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne úgy kezd, hogy szex.
2011. jún. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!