Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, ha egy rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ha egy rég ismerkedik neten egy pasival, aki üzent neki, viszont az első személyes randin lefekszenek egymással mert annyira kívánják am ásikat, abból még lehet komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én nem szoktam azonnal ágyba bújni senkivel, és eddig mnidig görcsötem is ha új embert ismertem meg, de vele olyan volt, mnitha rég ismerném, és egyikőnk sem volt ideges, olyan temrészetesnek tűnt. Kívántuk egymást, inkább ő hozta fel a témát, nagyon jó volt a szex, sőt éreztem h beleremegünk, hogy a csókjaimat is kívánja, és lelkileg is.

Ő volt az kai felkeresett, szó nélkül megadta e mail cimét és telefonszámát,

folyton azt mnodja h én vagyok számára a tökéletes nő, képes volt győrből zalaegerszegre jönni késő este egy hirtelen pillanatában, csakhogy láthasson, fél 12 től éjjel háromig velem volt, pedig lázas volt, egész nap laig laudt és másnap ment dolgozni. ő vállalkozó, mnodjuk ő szabályozza a dolgait, de már voltak elmaradásai.

Rengeteget mesélt önmagáról, sok fotót küldött, szeretkezés előtt ésk özben után isj ót beszélgettünk, az aktus előtt sokáig zenét hallgattunk, ő lefordította nekem az egészet, a szerelemről szólt,

szállodába is akart vinni, és mondta ha dolgozni kell mennem elvisz melóba.

Simogatta a kezemet, az arcomat és mondta h majd énekeljek neki. Mikor beszéltünk a szemembe nézett, de mikor elpirult párm ondatomon akkor lesütötte a szemét, elvörösödött és mosolygozz, szexk özben is frelszabadultan nevetett, mint aki ha nem is akarja de dőlt belőle. és annyiraé élvezte, gyengéd volt és sokáig csinálta.

nem csak durr bele, és folyton kérdezte hogy a jó nekem.

Lehet ebből komoly kapcsi?

Én szeretném, előtte ő is mondta h szeretné, tegnap taliztunk, azóta nem beszéltünk, mert solgoztam aludtam én is...de várom h jelentkezzen. :)

ő azt mnodta nekem tali előtt, h őt nem zavarja sőt szereti ha vagány egy csaj és ha kíván valakit akkor miért lenne rossz a gyors szex?

mikor simiztem arcát, száját, becsukta szemát, és mondta ne hagyjam abba, akkor biztos érzéki ember :)

még a biztonsági övemet is segítette becsatolni, ésam ondtah ír nekem egy cédét :)


2009. dec. 12. 15:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási hibákért, nem vagyok analfabéta csak gyorsan gépeltem :)
2009. dec. 12. 15:55
 2/16 A kérdező kommentje:

Még hozzátenném, hogy talink előtt azt mnodta, hgogy nem érdkeli, hogy egy csajnak mekkroa melle van, és hogy kócosan is vagy akár pattanásosan is tetszem neki.

A lényegh nem dohányzik, értelmes, komoly kapcsit keres és marha jól néz ki, ne utolsó szempont h jómodú, mert ha családot szeretnék, akkor kell egy anyagi háttér, ja és al ényeget elfeledtem, hogy nekem van egy kapcsim, amiből kifele tekintgetek, mert nagyon meggyötör, és az új pasit nem is zavarja h nekem van valakim, vagyisk icsit igen, de én akkoris kellek neki.

2009. dec. 12. 15:57
 3/16 anonim ***** válasza:

Minden tökéletesen hangzik, talán túl jó is hogy igaz legyen. Még nem ismered eléggé én úgy gondolom.

De az furcsa hogy neked van egy kapcsolatod még ezek után is... nem értem miért? Ez szemét dolog, én ilyen nővel nem is kezdenék aki képes megcsalni valakit velem. És hogy őt ez nem is zavarja az is furcsa.

2009. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt nektek kell eldönteni, hogy komolyan gondoljátok-e.Mindenesetre ne tarts több vasat egyszerre a tűzben, dönts hamar, úgy tisztességes.Ha neki belefér egy ilyen gyors szex, és még úgy is kellesz neki, hogy nem vagy független, akkor elképzelhető, hogy komolyan gondolja.De azért a fizikai vonzalmon és az anyagi háttéren kívül sok más is számít ám.
2009. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

én nem vagyok megcsalós tipus, de sok szenvedést okozott nekem ap árom, nagyon agressziv, és igazaból ezt már nem nevezném kapcsinak, csak sokat találkozunk, mert am unkatársam

csak azért nem szakitottam eddig vele, mert érzetem h emberileg szüksége van rám

eddigk önnyen otthagytam valakit, ha nem kellett, de valahogy sajnálom, és meberileg szeretem is, ezértk ötődtem hozzá, vannak dolgok maik erősebbek a szerelemnél is, és szakitani fogok vele

sosem voltam még ilyen helyzetben és én sem vagyok oylan lány kai agyba főbe kavar másokkal

talán szerepet játszik mnidenben az is h én szeretnék gyereket a párom meg nem, és visszafolyt sokmnidenben

2009. dec. 12. 16:54
 6/16 A kérdező kommentje:

nem mnodtam h csak az a fontos, jhóképü, értelmes, kedves

és vonzódom hozzá megmagyarázhatatlanul, imádom az illatát, a gondolkodását az ízlését

2009. dec. 12. 16:55
 7/16 A kérdező kommentje:
amugy ap árom gyakran lförtöl másokkal, és ráadásul szemlátomást nem érdekli mit szólok hozzá mert mégcsak nem is titkolja, persze neki szarul esik még az is ha rám néznek, akkoris ha én nem viszonzom, de szerintem ez már csak büszkeség vagy birtoklási vágy, nem mutatja ki az érzelmeit, és oskszor úgy bezsél velem mnit egyk utyával, viszont tudom h sokat szenvedett és mért lett ilyen agressziv, de sokak szerint pár év évtizedm ulva valszeg ő is olyan verekedős és alkesz lesz mnit az apja, mert az elején mnidenki a zsépetm utatja, mnodjuk ő már az elején sem ezekszerint, másfél évig voltunk együtt....
2009. dec. 12. 16:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is ilyen volt, agresszív, durva, mégis otthagytam és nevelem egyedül a gyerekem. Sajnálatból nehogy már vele maradj. Az egy plusz jó, ha közben találsz valakit. Ha ennek a kapcsolatnak így is, úgy is vége, akkor legyen minél előbb, úgy fair.
2009. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

igaz :)

a lényeg h az új komolyan vegyen :)

tán egyik napról a másikra nem gondolja meg magát

remi jelentkezik, úgye jól teszem ha nem keresem, vagy vannak pasik akik azt várják, h fontos e nekünk?

2009. dec. 12. 17:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a párom mindig azt szokta mondani, örülne, ha néha én hívnám, mert akkor tudná, hogy gondolok rá:)De azért szerintem még várj kicsit...
2009. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!