Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem teszi meg az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem teszi meg az első lépést?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam egy buliban. Ott volt az egyik osztálytársam is. Mindketten ittunk (de nem részegségig). Egyszer csak mikor táncoltunk, hirtelen megcsókolt. De ez utánna többször is előfurdult abban a buliban. De a suliban viszont nem mondott erre semmit. Igaz nem említettem meg neki. Akkor ez a csók csak a buli hevében csattant el? Vagy lehet,hogy lesz folytatása? Amúgy én 19 vagok, ő pedig 21. Köszi a válaszokat!
2008. febr. 22. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát már lassan egy hete történt... ha eddig nem közeledett és nem mondott semmi arra utalót, hogy járni akarna veled, akkor valószínűleg csak a buli meg a pia hatása volt. De sokkal egyszerűbb, ha megkérdezed tőle, hogy mit akar (ha akar egyáltalán valamit).
2008. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

te se említetted meg neki, pedig lehet hogy csak erre vár, mert félénk vagy lusta vagy bármi

kezdeményezz te, vesztenivalód nincs

2008. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
leeht hogy fél attol hogy te most mit gondolhatsz hogy ő megcsokolt téged többször is, és nem mer odamenni hozzád. lehet nekd kéne rá utalnod hogy jo volt a multkori buli nem? beszélgesetek a bulirol, hozd szoba h jol érezted magad, és akokr tudni fogja hogy neked nem ciki hogy csokoloztatok.
2008. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is tisztázn kellene a dolgot. Ott és akkor olyan könnyűnek tűnt az egész. Lehet, attól fél, ha most visszautasítod, beég a fél suli előtt...

Én legalábbis ilyen félénk pasi voltam anno, és inkább elszalasztottam a lehetőséget, minthogy visszautasítsanak...

2008. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele több időt eltölteni, pl. közösen menjetek ebédelni. És mindenképp beszéljetek arról a buliról. Adj neki jó sok lehetőséget hogy közeledjen, sőt akár finoman te is közeledhetsz hozzá.
2008. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!