Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj, ha a lány kezdeményez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a lány kezdeményez? Sok helyen hallom, hogy a nő legyen nő, és a férfi tegye meg az első lépést. Na de, ha nem teszi?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátom jövő héten költözik kollégiumba, másik városba. Régóta érzem, hogy több van köztünk, mint barátság, és most már tudni szeretném, hogy konkrétan mi is ez a dolog, ő mit gondol róla. Ismerem, tudom, hogy félénk és nem kezdeményező típus és azt gondoltam, hogy beszélek vele, elmondom én mit érzek, és megkérdezem ő mit érez. Jól teszem?
2010. szept. 1. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem nembaj..csak azért ne add magad könnyen..ne legyél mindenre kapható..:)
2010. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy elmondom neki, hogy többet érzek már régebb óta, mint barátság és kíváncsi vagyok a véleményére. ettől is félek, hogy a "vadászösztönt" így megölöm, hisz tudja, hogy nem kell harcolnia értem, nem?
2010. szept. 1. 19:51
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, ha egy lány kezdeményez. Nálunk pl. úgy kezdődött a párommal (egy ideje már barátok voltunk), hogy egyszer csak odamentem hozzá, és szájon csókoltam. Valahogy nem sértődött meg... ;)

N31

2010. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de jó! én is gondoltam erre, de ennyire nem vagyok bátor, mint te:)
2010. szept. 1. 19:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagos taktika: NE kezdeményezz, de alakítsd úgy a helyzetet, hogy legyen belőle valami. Ezért szeretem az őszt és a hideget pl. Ha fázol, hozzábújhatsz ártatlanul, beülhettek valami kedves helyre, ahol észrevétlenül elcsábítod, a vizes utcán csúszik a cipő, és kénytelen vagy belekarolni, ha fázik a keze, a kabátod, dzsekid alá húzhatod, stb.


Ha koleszba megy másik városba, akkor sok veszítenivalód nincs. És ha nem azt adod elő, hogy te mindenképp meg akarod kapni és örökké szeretni fogod blablabla, a vadászösztön is marad.

2010. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Azok a kapcsolatok amiket a nő kezdeményez mindig rosszul végződnek. A férfi nem udvarolhatot, csak az ölébe hullott, kevésbé fogja becsülni, mint egy olyan nőt akiért meg kellett küzdenie.
2010. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
voltak jelek, amiket észrevettem, de eddig semmi konkrét nem történt. úgy vagyok vele, hogy veszíteni nagyon már nincs mit, szóval csak egy kezdőlöketet adok a "kapcsolatunknak". legalábbis remélem...
2010. szept. 1. 20:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Te jól teszed, de én biztos nem tenném. A férfiak tőlem mindig is elvárták, hogy nőként viselkedjek, akkor én is elvárom, hogy ő is viselkedjen férfiasan, legyen kemény és legyen bátorsága rákérdezni, hogy legyen-e több. Nálad viszont jobb lenne tisztázni, így te jól teszed, de én továbbra sem tenném :)
2010. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A páromnál is én kezdeményeztem nőként..félévig "udvaroltam" neki és megadta magát:) És már elég régóta együtt vagyunk évben számolva:) SZóval nembaj ha a nő kezdeményez, ha a férfi nem tezsi meg az első lépést muszaj neked:)
2010. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg nyugodtan, a félénkebb férfiak jobban értékelik a kezdeményező nőket, legalábbis nekem ez a véleményem. Rosszat semmiképp nem tehetsz azzal, hogy tisztázod vele a dolgokat. Ha ő is érez valamit irántad, akkor kizárt, hogy amiatt utasítana el, hogy te kezdeményeztél.
2010. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!