Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány nem reagál szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem reagál szerelmi vallomásra, akkor kiröhög vagy nem tud mihez kezdeni a helyzettel?

Figyelt kérdés

Ha egy lány nem reagál szerelmi vallomásra, akkor kiröhög vagy nem tud mihez kezdeni a helyzettel?

Persze az leesett, hogy nem akar semmit, de vajon hogy intézi el magában?


2011. jún. 18. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy bunkó plázacicával hozott össze téged a sors...
2011. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos pont az hogy nem...
2011. jún. 18. 15:55
 3/5 anonim válasza:

Én amikor szerelmet vallotam tudod miben maradtunk?Csöndben!

Később aztán átvert de 1 a 10000-hez az esélye hogy olyan csajt fogtál ki mint én.Ne csajozz még be mert ilyenkor nem vevőek rá.Télen és ősszel próbálkozz,a gyors időjárás változás miatt nem tudnak annyira az emberek öszpontosítani.

2011. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hogy vallottál neki szerelmet ,ha kérdezhetem??

Konkréta elmondtad neki hogy szerelmes vagy bele. meg ilyenek. vagy csak..... kb ilyen verzió volt... (kíváncsiság.. nem.. több annál sokkal több.... ) szöveg?

mert ettől is függ. :)

2011. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 My János 1926 válasza:
nem tud vele mit kezdeni ez a jó válasz sőt el is riaszthatja
2021. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!