Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek összejönne velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejönne velem? 13/L

Figyelt kérdés
Van egy srác(13)az osztályomban aki bejön már kétszer jártam vele és mindkétszer én dobtam. Amikor nemjárok vele olyan érzés h nagyon szeretnék járni vele és hogy szeretem de amikor járok vele ez elmúlik.Ő azt mondja már nem jönne össze velem (ezután mondtam neki hogy a szívem mélyén még szeretem)mert h változtam de senki nem így látja kedves velem ,sms-ezik nekem ,szemezünk ,mosolygunk egyszóval nem olyan mintha nem akarna járni velem. Szerintetek összejöhet harmadszor?
2011. jún. 18. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát erre csak azt tudom mondani, hogy:

1. Túl fiatal vagy még egy kapcsolathoz.

2. A járás a szerelmen és a kölcsönös tiszteleten alapul, nem egy szó amivel dobálózni lehet.

Csak azt tudom mondani, hogy ne csodálkozz ha már

2011. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Őszintén remélem, hogy nem fog összejönni. Továbbá reménykedek abban is, hogy valami srác eljátsza veled ugyan ezt és szenvedni fogsz...
2011. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Bocsi, de te nem vagy normális. :D Dobod 2x, hogy aztán harmadjára is kidobjad? Remélem tényleg nem akar veled összejönni megint, de ha megkérdezné, akkor tégy neki egy szívességet, és utasítsd vissza. Jobb lesz neki így. :)
2011. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyet értek az előttem szólókkal. :D
2011. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

> Szerintetek összejöhet harmadszor?

Szerintem nem kellett volna kétszer elb*szni.

2011. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mimano ***** válasza:
Igen, igaza van az előttem szólóknak...megérdemelnéd, hogy ezt visszakapd! Nem lehet, így szórakozni az emberekkel!!!
2011. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Mindent elmondtak már elöttem... Röhejes vagy kislány..
2011. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig kétszer jártál vele és egyszersem érezted hogy tényleg vele akarsz lenni, akkor miből gondolod hogy harmadszorra nem dobnád ki? Ha van egy kis esze, nem hagyja hogy játszogass vele.
2011. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Takony kölykök.

Kissé lazán dobálóztok ilyen szavakkal, hogy szerelem, szeretem, járunk...

2011. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te még fiatal vagy, inkább a szerelembe vagy szerelmes, mintsem a fiúba..
2011. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!