Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérdezzek ráá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek ráá hogy összejönne e velem? . Jóó tippeket váárok. :D

Figyelt kérdés
már egy ideje folyamat eggyütt vagyunk és szerintem benne is lenne a dologban csk soha nem tudom eldönteni -a beszélgetés során- hogy hogy vezessem ráá a kérdésemre...de igazából úgylátom h érdeklődik irántam csak sokszor meg naon nem tudom eldönteni..ez lehet h vaklami tipikus nőszokás???
2009. dec. 23. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
1 szó: Járunk? :D
2009. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jaja ne vezetgesd hanem mond ki mit akarsz ugy a tiszta :D 20/f
2009. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne vezetgesd, ne kérdezz rá.. egyszerűen csókold meg... utána fogd meg a kezét stb..
2009. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jaj én azt hittem hogy már jártok, és hogy hogyan vezesd rá hogy akar-e szexelni
2009. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

most erre minek rákérdezni?? jöjjetek össze és kész... kérdés nélkül is megyaz...

ha már kérdezni kell... nem a legjobb előjel...

2009. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mikor csak ketten vagytok és dumáltok és ha 1 pillanatra is elkussoltok akkor egyből szólalj meg és mond ezt hogy" figyi szeretnék kérdezni/mondani vmit! már egy ideje többet érzek irántad mint barátság és szeretnék is többet mint barátság mit szólsz ehez??" vagy vmi ilyesmi! boldog karit
2009. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért, ha a csaj részéről nem egyértelmű, ne kapd le rögtön! Még rosszul is végződhet...
2009. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!