Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 év körüli fiúk! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli fiúk! Mennyire előny, vagy hátrány nálatok, ha egy lány jobban áll anyagilag nálatok? Lent tovább.

Figyelt kérdés
Például ha van jogsija, kocsija, nektek viszont még nincsen, és dolgozik, ti meg még tanultok. Mennyire számítanak ezek a dolgok nálatok, meg a lány iskolázottsága? Inkább legyen diplomás, vagy elég ha érettségije van?
2011. jún. 18. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát itt az a "vicces",hogy pont a lányok nem szeretik az ilyen fiúkat,szerintem a srácot nem zavarná.Bár kitudja milyen hiú.
2011. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20 éven felettiek is válaszoljanak...:P
2011. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én lány vagyok,engem zavarna ha nekem kéne fizetnem mindig...a kocsi dolog nem annyira,bár tuti h ennek a csajnak se a saját pénzéböl van...iskolázottság meg kinek mi.manapság a pénz számit nem a végzettség.szoval ha jol keres szakmunkásként,vagy rosszul diplomával...akkor egyértelmü hogy legyen vmi szakmunkás 100ezerért és ne diplomás 60-80ért...
2011. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

21f vagyok. Ha nem lenne kocsim meg lakásom ami megjegyzem mind2 saját pénzből van akkor frusztrálna a tudat.

De ugye sok férfi akinek többet keres a párja igy érez.

2011. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21 vagyok, én még tanulok, de ettől még a szüleim miatt elég jól állok anyagilag (persze sokak szerint ez gáz), kocsim azért nincs mert amíg Pesten tanulok, úgyis egyszerűbb tömegelni. Viszont az zavarna ebben, hogy nálam önállóbb, meg (persze nem lehet a szerelemmel előre kaluklálni, de) zavar, ha valakinek nincs diplomája.
2011. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21:48 vagyok, lakásom az van
2011. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha önerőből van akkor nem zavarna, viszont aki csak úgy kapja hajlamos nem becsülni a dolgokat (nem számít neki a pénz) míg a kevésbé tehetősebb félnek az a pár eFt is komolyan számíthat..

Én személy szerint jobban kedvelem azt aki felsőoktatasában tanul(t), mert az azért feltételez egy alapvető intelligenciát, célokat, stb. (Persze van akinek nincs lehetősége továbbtanulni, pl. anyagiak miatt). Mondjuk én szeretem az okos, tanult nőket, na meg ha megkérdezik, hogy hova jár, legalább leesik az ismerőseim álla. :)

23F

2011. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szeret nem mindegyek az ilyen dolgok?
2011. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát jobb mint a sok büfé szakos vagy egyetemen seggelő pics@. Az isten se tudja miért járnak oda, ha már meg sem értik és be sem seggelik az anyagot. Csak miniszoknyás és jópofi vizsga van.


Engem nem zavarna. Csak ne anyáskodjon!

2011. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem zavar ha meg tudja becsülni 21 vagyok 2éve melózok nem hiszem h engem zavarna h a lány jobban áll anyagilag bár szerintem ilyen korban nem saját erőből van neki hanem kapja akkor meg mind1..
2011. jún. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!