Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek inkább előny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek inkább előny vagy hátrány, ha egy srác egyetemre jár?

Figyelt kérdés
És úgy érteném a kérdést, hogy mondjuk nem biztos, hogy sok pénzt fog keresni a diplomájával, de azt tanulja, amit szeret.
2011. szept. 10. 00:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel, és sztem normális ember nem ez alapján ítél
2011. szept. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Nem érdekel mit csinál csak lenne már olyan aki nem egy ivó és csajozógép közel van, türelmes, nem egy érzéketlen tuskó, nekem is tetszik és persze akinek én kellek. Úgy látom ilyen még nem született a Földre....


20/l

2011. szept. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok sem ivó, sem csajozógép.

Viszont valami baj lehet velem, mert nagyon úgy érzem, hogy nem kellek a lányoknak.


A kérdést meg azért tettem fel, mert nekem úgy tűnik hogy néha mintha hátrányt jelentene az egyetem. Lehet azért, mert sok időt elvisz a tanulás meg a bejárás és egy lánynak ez nem tetszik. Meg lehet azt sem szeretik hogy folyton ilyen szakmai összejövetelekre megy a srác. Főleg, ha még sikeres is lesz. Ja meg a legjobb amikor le is stréberezik

2011. szept. 10. 01:37
 4/31 anonim ***** válasza:
Egyetemen azért sok lehetőség van ismerkedésre, meg buszon/vonaton is vagy könyvtárban. Sok időt elvesz persze..., azért lenne jó ha suliból találnál barátnőt. Szerinted mi nem tetszik a lányoknak benned?
2011. szept. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Egész gimiben azzal csúfoltak az osztálytársaim, hogy ronda vagyok.

Jó most nem mondják már, van olyan lány ismerősöm aki szerint nem vagyok ronda, de valahogy mégis ez a benyomásom, hogy biztos ez a baj.

Am nem nagyon vannak lányok a sulimban. Aki van azt meg nagyon lefoglalhatják. Alig érintkezek lányokkal mostanában. Buszon még lehetne, csak azt nem tudom, hogy kell meg lehet nem is merném

2011. szept. 10. 02:01
 6/31 anonim ***** válasza:

Előny.Nekem számít.Valamilyen szinten.Másodéves egyetemista vagyok,a barátom ne legyen már bolti eladó,legyen valami célja.Persze ha mondjuk zenész,vagy művész(fotós,festő,stb.) és az álmait kergeti az is nagyon jó!

Amúgy mivel egy életünk van,ki kell használni,nagyon fontos hogy úgy éljük le hogy boldogok vagyunk,és azt csináljuk,tanuljuk,amit szeretünk,amit élvezünk.

2011. szept. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 04:51


Másodéves egyetemista? Nem mondok semmit, elég gyerekes amit írtál. Nem is kommentelem, de annyit elmondok. előítéletek alapján ítélsz. Nagy hiba! A bolti eladó is lehet okos és művelt stb. A diploma nem garancia arra, hogy valaki nagyon ott lenne agyban. Mert tudnék néhány példát mondnani, ihaj-.....

2011. szept. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Csak akkor számít nekik, ha tényleg olyan diplomája lesz a srácnak, amivel sokat fog keresni. Egyébként meg csak a külső számít nekik.
2011. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Nekem imponálna, hogy valaki ilyen ügyes és céltudatos, hogy egyetemi diplomát szerez. :)

Biztos helyes vagy, minden lánynak más az ízlése. Barátnőm fiúi az én szememben egytől-egyik rondák voltak, neki meg az a tökéletes férfi. :D Szóval ilyenre ne alapozz, hogy nem tetszel senkinek, de. :) Csak hát ízlések és pofonok... :) A bombanő sem tetszik mindenkinek, és a sármos kigyúrt srác sem az esete minden nőnek. :)

Barátkozz sokat, azért mert megszólítasz valakit, még nem biztos, hogy az életedet képzeled el vele... Én már olyan vagyok, mint egy öreg néni, nem félek beszélgetést kezdeményezni... :) Te is tégy így. :) Ne félj senkitől, légy vidám és merj szóba elegyedni. :) Ha rád néznek, az már valami. :))

2011. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Ez nagyon embertől függ.

Én nem szoktam vele dicsekedni de két helyre járok most egyetemre és csak ha megkérdezik akkor szoktam mondani.


De volt olyan hogy elcsodálkoztak de jó meg milyen ügyes vagy és imponál nekik, a másik meg néha megszeppennek, hogy egy lány raktáros, és ott osztályvezető és még nekem kellett kicsit vigasztalnom, hogy ő azt szereti élvezi a munkáját akkor ne érezze cikinek hogy én kutatónak tanulok ő meg raktáros.....


De a másika mit írt egy csaj a diploma nem eszet hanem rangot ad, egy diplomás, akár többdiplomás ember is lehet hülye és kibírhatatlan. De a csajokon most is meglátszik csak a rang és a pénz érdekli őket, ha az nincs akkor meg nagy f@sz vagy minél szebb...


Szóval azért tanuld meg kezelni hogy mikor érdemes dicsekedni hogy elmond mit tanulsz hol, és mikor nem :)


Mert valaki mondta hogy ha egyetemen ismerkedsz akkor ő is látja hogy a te szakod az ajja vagy a csúcs.

2011. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!