Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 éves nő vagyok, randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves nő vagyok, randizni hivott egy 28 éves pasi, még otthon lakik, randizzak vele?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 16:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

18:25

Megint 17:03 vagyok és nem találok olyan hozzászólást itt, amire illene, amit írtál.

Pontosan leírtuk, hogy ha anyagi nehézségek, vagy egyéb probléma áll fenn, akkor teljesen érthető, hogy valaki a szüleivel él. Abban az esetben, ha ebből a helyzetből később, mikor családot alapít, vagy csak valakivel együtt akar élni és lehetőség van rá, hajlandó kilépni.

2011. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:33

Igen igazad van! Elnézést kérek a kirohanásomért, de vannak olyan dolgok amik ezt kihozták belőlem, és most rátok vetítettem ki a dühömet. Mégegyszer bocsánat!

2011. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
egy randit megpróbálhatsz, lehet, hogy pont te leszel az, aki miatt elköltözik otthonról :)
2011. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos válaszokat :)
2011. jún. 19. 19:35
 15/22 anonim ***** válasza:
igen, lehet oka, hogy otthon lakik, szóval tényleg megéri megpróbálni. úgyis hamar kiderül, hogy "kényszerből" lakik-e otthon, vagy mert így olyan kényelmes, anyu mos-főz-takarít:)
2011. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 kovpet ***** válasza:

"otthon lakik"


Mindenki otthon lakik... Ahol laksz, az az otthon.

Kivéve a börtön vagy ilyesmi :)

2011. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
jogos meglátás, de érzésem szerint ez felesleges kötekedés :)
2011. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 kovpet ***** válasza:

Nyilván az... Ez a gyakori :)


De miattad válaszolok érdemben is: bár én 16 éves koromtól kvázi egyedül laktam, de szerintem egyáltalán nem gáz a szülői házban élni idősebben is. Persze ez a háztól is meg a szülőktől is függ. :) Illetve kb csak ettől függ. Meg persze az anyagi helyzettől és az életstílustól. De így magában nincs ezzel gond.

2011. jún. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha ennyi idősen otthon lakik? 80-100 ezres átlag fizuból nagyon nehéz fenntartani egy lakást. Hitelt meg gondolom nem sokan akarnak felvenni, főleg a mai időkben. Na de persze megint csak könnyebb belemászni a készbe, mint tenni érte.
2011. jún. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ezt miért kérdezed meg itt? xd
2011. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!