Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van a suliban 1 srác akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a suliban 1 srác akinek a barátnőm küldött egy aláírt valentin anpi lapot. Most azért dühös rám mert én nem írtam alá. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy hülye ötlet de nem figyelt rám és most emiatt pipa. A srác mellesleg foglalt de mostanában nagyon sokat veszekszik a barátnőjével. Mivel én amúgy is a srác barátja vagyok én szoktam megvígasztalni és egyre jobban kijövünk. Ha összejövök vele vége lesz a barátnőmmel való barátságomnak?
2009. márc. 23. 19:32
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi nem valentin anpi hanem valentin napi
2009. márc. 23. 19:35
 2/2 anonim ***** válasza:

ne haragudj de gyerekes a barátnőd...

a többit azt ahogy érzed szerintem, de kerüld el a felesleges feszkót

2009. márc. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!