Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Igaz ez? Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Igaz ez? Lent.

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondják, hogy egy lány a mosolyával tud leginkább lenyűgözni egy fiút, meg úgy általában azoknak van a legnagyobb "sikerük" nálatok, akik jókedvűek, bájosak, szolidan csinosak. Igaz ez? Mert máskor meg az pont az ellenkezőjét tapasztalom, hogy a bomba, agyatlan cicamacák a nyerők.
2011. jún. 19. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani, nem vagyunk egyformák, de nekem személy szerint az aranyos csajok jönnek be, nem is szeretem a "nagycsöcsű, jóseggű bulákat", hanem a kis vidámakat, pörgőseket.
2011. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ezektől függ, hogy lenyűgöz valaki. Én szerelmes tudok lenni, egy vidám, boldog, jófej lányba, egy szomorú, csöndösbe is. Csak érezd magad jól a bőrödben.
2011. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bix ***** válasza:
nekem az arc az első. ha az nem fog meg akkor jöhet akármilyen testtel... nem fog kelleni.
2011. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hidd el a mosolygós és életteli lányokat jobban szeretik. akik csak egy dugást akarnak, azok az agyatlan ribiket részesítik előnyben. aki meg jól akarja érezni magát, az egy mosolygós és életvidám lányt választ :D
2011. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos is azok csak d*gni jók
2011. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehetsz sexy, visszafogottabb, képviselehtsz valamilyen hülye stílust stb... a lényeg, hogy ne legyél önző, beképzelt és ostoba.
2011. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sajnos az agyatlan cicababákból kezd több lenni,mint az előbb említett szolidan csinos kedves lányokból. Én személy szerint a "normális" lányokat részesítem előnyben,de ezzel azt hiszem,még jópáran vagyunk így.

Ezt különben is embere válogatja,van akinek a cicababák jönnek be (azok a fiúk,akik csak a szexre mennek),van akinek viszont a kedves,normális lányok. Ilyen mindig is volt,mindig is lesz. Maradj ilyen,és találni fogsz egy hozzád illő fiút! :)

2011. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez igaz :D engem is ez fog meg, egy csajban meg az arca :D de nem kell pláza ribancának lenni ahhoz hogy valaki bejöjjön, sőt azoktól hányingerem van akik már 13-14 évesen szoliznak meg stb.
2011. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!