Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ötletet kérek, hova és mit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletet kérek, hova és mit?

Figyelt kérdés
Van 1 baromi szép , jófej lány ,akivel órákat el tudok beszélni élőben ,virtuálisan is. Nem régóta ismerem (4hete). Öszintén szólva nem tudom ő mit gondol rólam. A baj az hogy ő Pesti ami nekem kb másfél óra út (persze ezt azért h találkozzak vele bőven kíbirom.). Most találkoznék vele 2 hét kihagyás után pesten. Nemtudom mit mondjak , hova menjek vele stb. Elhívtam mozizni aminek látszólag nagyon örült. Nem tudom mit tegyek. Megéri-e egyáltalán próbálkozni vagy ne rontsak el 1 jó barátságot?
2011. júl. 29. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Schrödinger macskája
2011. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egy próbát megér...csak a távkapcsolattal is számolni kell
2011. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
+ Szerintetek az gáz ha a csaj majdnem egymagas velem?
2011. júl. 29. 21:50
 4/11 anonim válasza:

Ha Neked nem gáz, mások véleményével nem kell foglalkozni..

Engem pl. nem szokott zavarni...

2011. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem gáz.
2011. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A legnagyobb bajom hogy mondom, nemtudom hol kezdjem el , igazábol a párkapcsolatokról se tudok semmit. Ő lenne az első Barátnőm. Nem akarok semmit elrontani. Utólag ha kosarat kapnék , nem tudnék ugyanúgy a szemébe nézni.
2011. júl. 29. 21:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez hanyadik randi(oké, ez randi, punktum)? Meg nem tudom milyenek a mozinézési szokásaitok, de nem ideális randihely több szempontból se. Szerintem találkozzatok korábban vagy későbbi filmet nézzetek ki, addig meg sétaméta meg beszélgetés, kivéve, ha rossz az idő, mert akkor meki café és beszélgetés. Egyébként ne parázz, ne parázz, ő idegesebb, mint te, hidd el ;)

Elég egyértelmű, hogy a lány nem csak barátkozni akar, különben nem találkozna veled, vagy leszögezné, hogy ő csak barátságot akar.

2011. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy nem tudnál, ha ez a lány más lenne.Mindent el kell kezdeni valamikor.


<perverz>A magasság pedig érdekes lehetőségeket rejt ;)</perverz>

2011. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Komáromi vagy?:D
2011. júl. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem komáromi de attól nem messze. Amúgy kösz mindenkinek aki értelmes hozzászólásával segített :D
2011. júl. 30. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!