Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha egy fiúra aztmondját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy fiúra aztmondjátok hogy cuki akkor az nálatok mit jelent?

Figyelt kérdés

20/F számomra csak az a lány cuki aki tetszik nekem

ti ezt hogy értitek (Pl:cuki úgy hogy tetszik nektek

vagy csak úgy mint egy kiskutya)


2011. jún. 20. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
szimptikus és talán lehetne belőle vmi
2011. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

cuki, aranyos hm..

hát nálam azt, hogy bejön, vagy gyerekként tekintek rá.

de inkább akkor mondom egy fiúra, hogy cuki meg aranyos, ha lehet esély bármire ;)

2011. jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha valakire azt mondom hogy cuki akkor tetszik. Lehet csak mint egy kiskutya lehet mint egy férfi :D
2011. jún. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szívesen adnék neki egy esélyt, ha eszményítene, de nem futnék utána.
2011. jún. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azt hogy aranyos.akár viselkedésre akár kinézetre. semmi többet.
2011. jún. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogyan mondom. Ha pl azt mondom aranyossággal, hogy jaj olyan cuki vagy, akkor azt arra értem, hogy aranyos, de ha tettél vmit, vagy komolyabban, akár félénkebben mondom, akkor tetszik az illető, és lehet valami.
2011. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

háát többféleképpen értelmezhető.. vagy úgy cuki, hogy kisfiús, és aranyos, de nem akarok tőle semmit.

vagy úgy hogy elolvadok tőle. de ilyen esetben csak legjobb barátnőknek 'cuki'zom.

2011. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én csak arra mondom, hogy cuki, akinek szívesen lennék az anyukája..

20/L

2011. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Általában arra mondják, aki aranyos, helyes, de nem kezdenének vele.

Én ezzel szemben arra mondom, aki olyan édes, hogy legszívesebben megzabálnám, és teljesen beindít. Imádom az aranyos fiúkat, annyira szexik:)

2011. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nálunk vagy akkor mondjuk valakire,hogy cuki ha jólnéz ki avagy bejön nekünk vagy ha édes mondjuk amit csinált,pl. figyelmes volt valakivel,ez nem feltétlenül azt jelenti h bejön csak azt h értékeljük.
2011. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!