Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nem tudom elfejteni a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés

1 éve lett vége a volt barátnőmmel , illetve már majdnem menyasszonyommal ( 3 évig voltunk együtt )

szerintem erre szokták mondani , hogy az első nagy szerelem ... azóta néha látom képeit közösségi oldalakon , az új barátjával , aki szivem szerint nagyon elpics.znék .. és a mai napig minden nap gondolok rá , azóta nem találtam olyan csajt , aki igazán megfogott volna , illetve csak egyet , de az valamiért nem jött össze , közbe szól sajnos azis az új barátnő keresésében , hogy nem vagyok egy jóképű gyerek , viszont elég válogatós .. ^^

21/F


2011. jún. 20. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet az a baj, hogy a volt barátnődet keresed a lányokban. Ezért hiszed azt, hogy válogatós vagy. Muszáj lesz túllépned ezen, visszaút már nincs. Ne a múltadon rágódj, a jövődre gondolj. Annyi helyes, aranyos lány van még, találni fogsz valakit. Hidd el.

20/L

2011. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem tudod elfelejteni,akkor nyílván te voltál a hunyó,tehát miattad lett vége a 3 éves kapcsolatotoknak.


Az,hogy nem vagy jóképű,de válogatós vagy,nagyon lerontja az esélyeidet a csajoknál.

2011. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mintha a saját érzéseimet olvastam volna itt:S


Én úgy vagyok, hogy szülői ráhatás miatt dobott, és nagyon rossz:S Összejött az azelőtti pasijával,a ki nem is törődik vele. Nekem is egy éve lett vége, és néha úgy eszembe jut...Olyankor nem találom a helyem, furcsa érzés van bennem, amit le sem tudok írni...mintha folytogatna valami.

De tudom, hogy már nem tehetek semmit....De nem megy, hogy teljesen elfelejtsem, néha még eszembe jut.

És másik csajt én is próbáltam, de nem jött össze, kisebb nagyobb akadályok miatt.

De szerintem erre az egyetlen megoldás, egy új barátnő..más nem.

2011. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na tesó,vállon veregethetnénk egymást. Velem is ugyanez van,annyi különbséggel,hogy az én csajom (20) egy 15 éves kis b*ziért hagyott el. (Én 21 vok. ) Én is agyon tudnám verni a gyereket egy ütésből,viszont volt bnőm már gyűlöl. Azóta én sem érzem jól magam igazán egy csajjal sem. Azóta,nincs olyan részeg éjszaka,hogy ne bőgnék utána,mint egy hisztis kisgyerek. Én is mindig őt keresem mindenkiben. Én se vok olyan jó csávó,bár puncit mindig kapok,csak az sem olyan jó szerelem nélkül. Tanácsot nem adok,mert ezt a problémát magamnál sem tudom még megoldani. De poén az is,hogy én is 21 vagyok. :) Kitartás öreg,és ne legyél annyira válogatós,hidd el,az a legfontosabb,hogy megszeressen egy lány. Ne azt nézd,hogy néz ki,mert sokszor a szép lányok a leggonoszabbak.
2011. jún. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lediish válasza:
én megértelek, nekem egy srácot nem sikerül elfelejteni.. :/. a volt barátommal is ezért szakítottam. elég szarügy.. de azért ott lebeg a fejed felett a lehetőség, h megint összejöttök, ahogy az enyém felett is. :D
2011. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!