Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem a barátnőmet, hogy elmehetek-e vele?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek már vagy 2 éve tetszik egy fiú, de csak így látásból (kb. a nevét sem tudja, csak szerinte annyira aranyos stb.). Ennek a barátnőmnek van barátja. Nos, aki tetszik neki (ezt a barátja is tudja), az a fiú elhívott engem valahova. Nem tudom, megkérdezzem-e a barátnőmet hogy mit szól ehhez? Félek megkérdezni, mi van hogyha azt mondja hogy nem esne jól neki (könnyen besértődik akármin, én pedig előrelátó vagyok ^^)?
2011. okt. 18. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a barátság fontos, akkor küld el a srácot szerintem xD én tuti kiakadnék, ha azzal a fiúval találkoznál, aki történetesen nekem tetszik 2 éve... :D
2011. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én is így gondolom! :D

csak közbe meg eszembe jutott, hogy ha annyira tetszik neki akkor csinálnia kéne valamit...

2011. okt. 18. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátnődnek van barátja, tehát jár valakivel, ugye? Ha így van, akkor ne érdekelje, hogy te kivel mész el.
2011. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom en nagyon feltekeny lennek..viszont rajo0nnek hogy igaza van...most konkretan gondolok valakire es nagyon fajna ha tortenne valami megertem a baratnod is ..tudom milyen erzes bar en tudom a nevet stb...de nem merek kozeliteni..visoznt akkor miert van baratja...na ennyi..menj el a sraccal
2011. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LadyLee ***** válasza:

Beszélj a dologról a barátnőddel, de bármi is az ő reakciója, szerintem mindenképpen menj el - hiszen a csajnak barátja van, tehát arra nincs sok alapja, hogy ennek ellenkezőjére kérjen - ha mégis, akkor elgondolkodnék a barátságotokon.


Viszont inkább tőled tudja meg, és előbb, mintsem hogy randiznátok, mint mástól (mert az szinte biztos, hogy kitudódik, Murphy törvénye).

2011. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!