Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik a legendás férfiszerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a legendás férfiszerelem?

Figyelt kérdés
Milyen a szerelmes férfi?:)
2011. jún. 20. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mint én :D
2011. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Őrült. Bolond. Hülye. Szégyen.

Kb ilyen a szerelmes férfi!

2011. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez óriási segítség volt,köszönöm.
2011. jún. 20. 18:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik. De így férfi szájából még nem hallottam, hogy ők ilyenkor mit éreznek mikor nagyon be vannak zsongva.
2011. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor ez is olyan,mint Columbo felesége........
2011. jún. 20. 18:23
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor itt kiosztok pár Magyar Irodalom egyest. Én a díszes.

Mert amúgy egy férfinél szerelmesebb senki nem lehet.

És egy szerelmes férfinél meg hülyébb nincs.

2011. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia

igen létezik, szerelmes férfi, mint én is vagyok.

Én egy nagyon romantikus fiú vagyok na de most nem arra kell gondolni hogy olyan mint egy b.uzi.

Ha érdekel akkor írj privátba.

2011. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Xaba89 ***** válasza:
Vannak hat szerelmes ferfiak. De amig a noknel az erzelmi dolgok amik kivalthatjak az oxitocin novelest a ferfiba addig a ferfiak a testi dolgokra figyelnek... xal szexet a ferfinak ,hogy legyen szerelmes:>
2011. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

:)"Hát akkor itt kiosztok pár Magyar Irodalom egyest. Én a díszes.":)


Képzeld el,legutóbbi irodalom vizsgámon Lenszkij és Anyegin alakjáról kellett beszélnem és hogy miért párbajoznak.;)

Innen a kérdés.

Elgondolkodtatott,hogy régen mi mindenre volt képes a férfi a nőért.Párbajoztak,meghaltak,vártak,öltek,ezer kilométereket megtettek,háborúban túléltek......:)

A mai srácok,tisztelet a kivételnek,ha netántán várniuk kell egy lányra,'neadjisten' küzdeni érte,akkor húha,inkább nem is kell a lány,majd jön egy "olcsóbb".......tényleg olyan nehéz várni vagy küzdeni?

De akkor mi az amire egy szerelmes férfi képes?


"olyan,mint én"-rendben,majd akkor megismerkedünk,kíváncsian várom!


"Őrült,bolond" -...............megint csak tisztelet a kivételnek,sokan alapból azok,nők is......


Sajnos nem okosítottatok nagyon fel :(

Nem baj,azért köszi,úgy látszik a szerelmes férfiak nem szeretnek magukról írni :P

2011. jún. 21. 11:23
 10/15 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:36


Ha jól érzem,te inkább a reménytelenül romantikus örök szerelmes vagy,nem?v

Vagy van barátnőd?

Akkor nem osztanád meg velünk mi mindenre lennél képes érte pl. vagy mit tettél érte,amivel meghódítottad??

2011. jún. 21. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!