Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Excsajok, avgy ennyit érne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Excsajok, avgy ennyit érne a legendás női radar?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy a lányok ösztönösen mindig a legjobbat keresik, mert ugye az első számú hím kell nekik, bla bla bla...

És emiatt sok fiú sajnos kénytelen egyedül tengetni napjait.A napokban kipattant a botrány a fentebbi honlap miatt. Sok lány igencsak beleválasztott a sűrűjébe és most ennek issza meg a levét. A kérdésem éppen az lenne, hogy ezek a lányok (és van egy pár bombázó is köztük) milyen alapon választották ki ezeket a görényeket, amikor egy sereg olyan fiú van, aki soha nem tenne ilyet velük, csak éppen őket észre sem akarják venni!


2010. szept. 19. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert az az "egy sereg olyan fiú van, aki soha nem tenne ilyet velük", nem is meri megszólítani őket.

A tutyimutyi gyerekeket meg nem díjazzák.

2010. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legendás női radar nem terjed ki arr, hogy a fiú kedves-e. HA létezik is ilyen - bár szerintem csak kifogás - akkor is a genetikára megy, azt pedig még a női radar is csak szemre tudja megmondani- ergo hogy jól néz ki vagy nem. Az hogy rosszat választottak... sosem tudhatod kiből mi jön ki az évek (honapok) során...
2010. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A "legendás női radart" is be lehet néha csapni. Vertek már át engem is, úgy, hogy ajjaj. Őrülten jó színészek vannak férfiak között, akármit akárkivel el lehet hitetni. Egy szerelmes emberrel meg pláne!

Nekem csak későn fújt vészcsengőt a radarom, de azért megúsztam, hogy ne kerüljek fel a honlapra :)

2010. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!