Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki Facebook-on?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki Facebook-on?

Figyelt kérdés

Előzménye: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__18971..


A folytatása annyi, hogy bepróbálkoztam ezzel a szia, mizu-val, és nem válaszolt. Az lenne a kérdésem (főleg a lányokhoz), hogy nem az volt-e a baj, hogy csak ennyit írtam? Lehet, hogy többet kellett volna írnom, pl. már a suliban is próbáltam vele beszélni, ezért gondoltam itt is írok neki, vagy valami hasonlót? Előre is köszi a válaszokat.:)


2011. jún. 20. 22:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem válaszolt? Köszönni sem köszönt? Mert akkor lehet, hogy szimplán nem volt gépnél. De ha később sem válaszolt, akkor vagy bunkó a csaj, vagy csak sza.r napja van. Amúgy nekem elég lenne ez a 'Szia. mizu?', ha egy fiú rám írna.
2011. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

mizu-t ne irjál neki, én attól sírva fakadok. inkább izé mi a helyzet? mi a pálya? mit csinálsz? nem zavarok? ilyennel indíts xD


aztán megkérded hogy sikerül a bizonyitványa. öö aztán ami jön ezt nem lehet leirni hogy mitirjál... nyilván ő is kérdezni fog ha érdekled és akkor gördülékenyebb lesz.


aztán mondjad neki hogy lenne-e kedve találkozni. ha igen akkor f.asza vagy ha nem akkor offos. és ne tudasd vele h tetszik neked mert akkor elszáll magától a jómadár:D

2011. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
hát ha továbbra sem válaszol,akkor egyszerűen nem érdekled...és nem értek egyet az előttem válaszolóval...nem bunkó csak szimplán hülyeségnek tartom (én magam is) jó-pofizni egy fiúval akitől nem akarok semmit,hogy "köszi minden rendben"..."és veled?"... meg hasonlók... mert utána még te leszel a hibás a téves jelek miatt...lehet hogy csak én vagyok túl nagy "ku*va" (igen azt hiszem ezt a jelzőt használnád rám ) pedig nem csak mi nem jópofizunk senkivel....
2011. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Tudod felem is pont ez a helyzet tesó. Felvettem a kiszemelt csajt, de nem írtam rá mert nem akartam h egy ilyen nyomulósnak nézzen. Megpróbáltam felhívni magamra a figyelmét különböző módokon, de nem jött be. Aztán most pénteken egy évzáró bulin vettem a bátorságot és odamentem volna hozzá, de megláttam h valami másik pasival lassúzik (aztán láttam azt is h lekoptatja a srácot, mert nem 1 ribi amúgy a csaj)de én annyira kiakadtam h sikeresen berúgtam h az ott lévő volt barátnőmmel rendeztem a diszkó közepén egy kis "orgiát".
2011. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

hát lehetséges, h szimplán nem jövök be neki... de én azért holnap teszek még egy próbát. Legfeljebb hülyének fog nézni.:D

Amúgy az jogos, h ha nem jön be valaki, akkor nem jó pofizol vele. Legalább ő is a legelején tisztában van a helyzettel.

2011. jún. 20. 22:46
 6/21 A kérdező kommentje:
hát erre azért nem mondanám, h pont olyan helyzet mint az enyém.... de azért jó sztori.:D
2011. jún. 20. 22:48
 7/21 anonim ***** válasza:
na jó arra gondoltam h a facebook-dilemmaxd
2011. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
okés, értem... azért jó tudni, h vannak sortársaim..xD
2011. jún. 20. 22:52
 9/21 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolóhoz: csak az a baj, h már írtam neki a mizu-t :D de ha tényleg ez volt a baj, akkor ha esetleg hnap "normálisan" írok neki, akkor remélem még összejöhet...
2011. jún. 20. 22:57
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=4_o47Gs6DQ0

Linkeld be neki ezt a zenét, tuti siker.

2011. jún. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!