Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szedjem fel a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem fel a legjobb barátnőmet? Kicsit hideg.

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, és az egyik lánybarátomat szeretem. Ő azt mondja, hogy örökre egyedül lesz, egyedül akarja élni az életét. Ezek után hogy jöjjek vele össze?
2011. jún. 21. 00:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
sose kerülhetsz ki a barát zónából
2011. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Maximálisan egyetértek az utolsóval, ez csak egy szar szöveg.
2011. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

hát én is ezt mondom..de én komolyan is gondolom..pusztán logikai megfontolásból, ámbár azt meg kell említenem hogy sokan nem gondolják komolyan, csupán ideiglenesen ezt hiszik magukról..

azt hogy ki gondolja komolyan nem könyű megtudni..de pl ha kérsz rá egy érvelés, és a válasz racionális, és még egyet is tudnál vele érteni ha nem lennél szeretetfüggő..és tudod h pl ő nem az akkor nagy a gyanú hogy komolyan így gondolja..

2011. jún. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet egyszer lesz esélyed rá ,de ahhoz hasonlóan kellene neki is érezni és meglátni egymás szemében a "fényt" a vonzalmat. Nagyon nagyon óvatosnak kell lenni közelítésben mert kellemetlen dolog is sülhet ki belőle.

18/F

2011. jún. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%
egy disznóperzselővel fel tudod olvasztani!
2011. jún. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jaja..ha aztmondta neked hogy egyedül szeretne élni,akkor az a "végítélet" számodra.
2011. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!